"این یک نقطه عطف': کور نهر ساحل می شود سنت لوسی شهرستان برای اولین بار ساحل لخت

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:45 PM EDT Jun 3, 2020ST. لوسی شهرستان — Blind نهر ساحل رسما ای

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

ST. لوسی شهرستان — Blind نهر ساحل رسما این شهرستان برای اولین بار لباس-اختیاری ساحل.

در یک 4-1 رای جمعه این شهرستان کمیسیون تصویب یک فرمان و یک قطعنامه به تصویب رسید ساخت لباس اختیاری در طول 36 هکتار از beachfront اموال. 408 هکتار واقع شده است در جنوب جاده دولت A1A بین فردریک داگلاس پارک ساحلی و سنت لوسی نیروگاه هسته ای.

"این یک نقطه عطف گفت:" نلسون جونز رئیس جمهور از گنج ساحل Beach یک گروه که اعضای آن شده اند با استفاده از ساحل به عنوان یک لباس-اختیاری محل برای بیش از 20 سال است.

شهرستان اقدام خواهد هیچ تاثیری چگونه مردم با استفاده از این ساحل, مقامات گفت. ساحل باز است و بازدید کنندگان خواسته می شود که به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و, برهنه در ساحل, قوانین و مقررات از هیچ خیره و درخواست مجوز قبل از گرفتن هر عکس.

عمومی گروه شده است با قرار دادن علائم هشدار عمومی آنها در حال حرکت به لباس-اختیاری بخش از ساحل.

روز سه شنبه اقدام به معنی این شهرستان در حال حاضر می تواند مسئول نصب و نگهداری علائم آگاه ساختن مردم از استفاده و پرداخت برای دستشویی. ساحل در حال حاضر خواهد بود واجد شرایط به نجات غریق.

بخش مدیریت اموال که متعلق به وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست.

بیشتر: بیمارستان های در حال تغییر غربالگری ملاقات; تحقیقات و آزمایش های در حال انجام در ساحل گنجینه

بیشتر: پورت سنت لوسی مدرسه, معلم, رقابت در معرض خطر!' مسابقات پخش مه 29

عمومی گروه گفت: این امر ادامه کمک پول برای استفاده از توالت های قابل حمل. این گروه پرداخت 600 دلار در ماه به توالت های قابل حمل در پارکینگ در ساحل.

"من واقعا نمی دانم اگر دستشویی مورد نیاز وجود دارد زیرا ما نمی خواهیم مردم را معطل" جونز گفت. "با توالت های قابل حمل, مردم, فقط انجام کسب و کار خود و خارج."

کمیسر Frannie هاچینسون رای دادند در برابر تغییر با استناد به فقدان اطلاعات در مورد یک حقوقی شرح مرزها و هزینه به پرداخت برای بهبود به پارکینگ و دستشویی.

بازدید فلوریدا دولت رسمی گردشگری بازوی اشاره و ترویج ساحل به عنوان لباس اختیاری در آن مرکز بازدید کنندگان و بنابراین آیا مشاورین و Yelp از و یک نشریه فرانسوی Le Courrier.

سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر به طور معمول اعلام کرده است قانونی می شود برهنه در ساحل و آن را تنها مشکل می شود اگر کسی مرتکب یک هرزه عمل می کنند.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن