انسان ناشی از آتش سوزی در بزرگ سرو حفظ ملی نزدیک از 30000 هکتار بسته متحده 41

ناپل | No comments

یک انسان ناشی از آتش سوزی در یک بخش از سرو ملی حفظ در جنوب ایالات متحده 41 ذغال سنگ در شهرستان رشد نزدیکی از 30000 هکتار شنبه و تعطیل این جاده صبح روز یکشنبه.

به نام ماه, ماهی, آتش سوزی, شعله همچنان به رشد و در اواخر روز شنبه بود حدود 27,037 هکتار در Collier مرز با Dade County با مهار.

یک نسخه از سرو ملی حفظ و باتلاقی پارک ملی هشدار داد بازدید کنندگان و مسافران باید انتظار به بو و دیدن دود همراه 41 نزدیکی Miccosukee جامعه منطقه و منطقه میامی بیشتر بسته باد و سوخت است که در آن آتش در حال سوختن است.

فلوریدا گشت بزرگراه با صدور یک هشدار صبح یکشنبه در مدت کوتاهی قبل از 6:30 که 41 بسته شده بود در دولت جاده 90 با توجه به این آتش برس.

بیشتر: دو دروازه طلایی شهرکهای براش آتش سوزی ‘نیز موجود” به عنوان خدمه کار به خاموش کردن

بیشتر: آتش سوزی در ذغال سنگ شهرستان بخش از سرو ملی حفظ موجود 35 درصد

بیشتر: بزرگ سرو ملی حفظ به طور موقت بسته به وسیله نقلیه خارج از جاده استفاده تفریحی

مقامات آتش مشغول به کار بودند با FHP برای نظارت بر شرایط و به منظور محدود کردن اثرات. به روز شده در شرایط جاده در دسترس هستند در 1-800-459-6861.

شرق و غرب ورودی از حلقه جاده در حال حاضر بسته به بازدید کننده و ترافیک با توجه به smoy شرایط آتش نشانی تجهیزات آتش نشانی و ایمنی. این جاده باز است به محلی ترافیک تنها تا اطلاع ثانوی.

مقامات آتش گفت: در حال انجام کامل سرکوب اقدامات و سوختگی-از عملیات هوایی و زمینی منابع شد ادامه خواهند داد.

پرسنل از ایالات متحده, جنگلداری, خدمات, خدمات شیلات و حیات وحش اداره مدیریت زمین و اداره امور هند در حال کمک بزرگ سرو و باتلاقی آتش و هوانوردی واحد میامی-Dade و نجات آتش نشانی در ساختار حفاظت.

منابع در حال حاضر مستقر شده اند عبارتند از: چهار هلیکوپتر; دو تک موتور هوایی تانکر; یک حمله هوایی یک نوع 3 موتور; هشت نوع 6 موتورهای; یک نوع 2 IA خدمه.

آتش در ابتدا کشف مارس 7, فقط جنوب از حلقه جاده در گوشه جنوب شرقی تالار سرو ملی حفظ و نزدیک به مرز پارک ملی اورگلیدز. منبع آتش بود انسان ایجاد می شود و فرد ذکر شده بود.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا [email protected]

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>