جمعه, مارس 29 coronavirus به روز رسانی: Lassen بازگشایی دوباره بوت-سیلور باو زندان گزارش اولین COVID-19 مورد

Mike Chapman, جسیکا Skropanic و Alayna Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:38 AM EDT مه 30 سال 2020اولین COVID

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

اولین COVID-19 بیمار گزارش شده در بوت-سیلور باو زندان شهرستان

5:35 بعد از ظهر, جمعه, مارس 29

برای اولین بار یک Butte County اهل بیت دارای آزمایش مثبت برای coronavirus بدون اینکه جدا از دیگران کلانتر, اعلام Facebook.

در حالی که دو نفر در حال حاضر شناخته شده تا به حال به این ویروس شده اند در زندان بودند بلافاصله جدا شده در آن پزشکی واحد کلانتر, گفت:. کسی که آزمایش مثبت جمعه اولین مورد شناخته شده از این ویروس در بخش اصلی از زندان, بنابراین در حال حاضر تمیز و حرفه ای و نظارت بر 26 به طور بالقوه در معرض زندانیان در جریان است.

کسی که آزمایش مثبت جمعه به تازگی دستگیر شده برای "جرائم جدی" و بدون علامت در هنگام رزرو کلانتر شدهاند. اما این فرد بعد از شکایت از تنگی نفس تا زندانی به بیمارستان منتقل شد و تست مثبت وجود دارد, کلانتر, گفت:.

"BCSO در حال کار با Butte County بهداشت عمومی برای منزوی کردن مانیتور و آزمون 26 زندانیان در داخل تحت تاثیر مسکن واحد در طول دوره بعد از 14 روز. نظارت و آزمایش شامل چک های روزانه توسط کارکنان پزشکی" یک بیانیه از کلانتر را می خواند. "حرفه ای پاک کننده هستند که در آورده برای تمیز کردن واحد مسکن به طور کامل و زندانیان در حال ارائه مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). تست و نظارت بر پروتکل برای BCSO کارکنان نیز اجرا شده مطابق با دستورالعمل CDC برای ایمنی کارکنان است."

داشتن پیش بینی احتمالی موارد در زندان کلانتر دفتر گفت: آن طرح برای همه گیر کنترل کاهش متوسط روزانه زندانیان از 580 به 460 روزانه.

این زندان گفت: از آن نیز شروع به افزایش روش های غربالگری برای COVID-19 برای کارکنان و دستگیرشدگان قبل از آنها می تواند به داخل می آیند.

علاوه بر این "پس از نمایش, دستگیرشدگان آورده به زندان ملزم به پوشیدن یک ماسک در حالی که در رزرو منطقه" کلانتر شدهاند.

Lassen شهرستان بازگشایی پس از شیوع ویروس کوچک

11:30 صبح روز جمعه 29

اولین California شهرستان به backpedal در بازگشایی دوباره تغییر دوره و در حال حاضر اجازه می دهد ناهار خوری و خرید در فروشگاه های پس از مقامات بهداشت گفت: آنها با موفقیت کاهش, خود را برای اولین بار شیوع کوچک از coronavirus آسوشیتد پرس گزارش.

Lassen شهرستان صادر شده نظم جدید در اواخر روز پنجشنبه اجازه می دهد کافه ها و فروشگاه ها که قبلا برنده تصویب به بازگشایی دوباره. آن را نیز اجازه می دهد تا کلیساها سالن و آرایشگاه ارسال برنامه به ادامه خدمات خود را.

موارد جدید باعث Lassen به reimpose محدودیت

7 صبح روز جمعه 29

آن بوده است گیج کننده به عقب و جلو در Lassen شهرستان در چند روز گذشته.

پس از به طور خلاصه بازگشایی این شهرستان در حال بازگشت به محدودیت های اولیه برای ناهار خوردن در رستوران و کسب و کار به دلیل آن COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد از صفر به پنج آغاز هفته گذشته است.

آسوشیتد پرس گزارش می دهد که یک Lassen شهرستان ساکن که تا به حال سفر خارج از شهرستان و بیمار شد با کروناویروس علائم مثبت آزمایش جمعه گذشته با توجه به باربارا Longo, شهرستان, بهداشت و خدمات اجتماعی مدیر.

وزارت بهداشت کارگران در طول تعطیلات آخر هفته ردیابی و آزمایش تمام کسانی که در تماس با فرد آلوده که منجر به موارد دیگری AP گزارش شده است.

این Lassen شهرستان افسر بهداشت با اشاره به "رفتار غیر مسئولانه" از برخی از ساکنان که تست مثبت است.

"افزایش تعداد مثبت COVID-19 مورد از دو تا پنج در یک زمان نسبتا کوتاه همراه با تا حدودی نگران کننده گزارش غیر مسئولانه رفتار (عدم فاصله اجتماعی, عدم استخدام شخصی خوب شیوه های بهداشت و غیره.) از افرادی که در واقع آزمایش مثبت باعث شد که من تصمیم دشوار به حداقل به طور موقت به بازگشت به مرحله 2 (بسته خرده فروشی بدون ناهار خوردن در رستوران ها و غیره.)," Lassen, شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر کنت Korver گفت: در Facebook post.

روز یکشنبه در این شهرستان مطلع کسب و کار است که تا به حال شده مجاز به بازگشایی دو هفته زودتر آنها را مجبور به بازگشت به ارائه takeout غذا یا منظقه وانت, AP گزارش داد و اضافه کرد که از بعد از ظهر چهارشنبه در این شهرستان تا به حال تنها پنج مورد — همه گسترش در جامعه از فرد در ابتدا آلوده.

Lassen می شود اولین California شهرستان به ابطال آن گواهی به دولت که از آن با خیال راحت می تواند بازگشایی شده است.

جدید Shasta County موارد شنبه

همانطور که برای ردینگ منطقه Shasta County بهداشت گفت: پنج شنبه شب وجود نداشت جدید COVID-19 موارد است. این شهرستان تا به حال 37 موارد تایید شده در حالی که سه نفر بودند در انزوا و 13 در قرنطینه.

37 ویروس مورد گزارش شده بود اواخر روز چهارشنبه. بیمار یک مرد در 70s آخرین در یک تعداد انگشت شماری از بدون علامت حامل ویروس شهرستان خبر داد.

COVID-19 تنظیم: شمال کشور بازارهای کشاورزان برای تابستان

در خبری دیگر کارکنان در دفتر امنیت اجتماعی در پارک مارینا رانندگی در ردینگ به یاد عمومی دفتر باز است برای خدمات تلفن.

Shasta County ساکنان که مایل به درخواست برای امنیت اجتماعی تغییر وضعیت خود را و یا یکی دیگر از امنیت اجتماعی شماره می توانید تماس بگیرید دفتر در 866-964-1236 به صحبت با یک نماینده. ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر در روزهای هفته.

Siskiyou County اعلام کرد: 7 مورد

7:30 p. m. روز شنبه, Siskiyou County مقامات بهداشت عمومی گزارش دیگری مورد تایید شده از این ویروس در آوردن آن تعداد به هفت مورد از شیوع آغاز شد.

شش نفر از این افراد بهبود یافته اند.

تعداد کل افراد مورد آزمایش در این شهرستان که از روز شنبه است 1,602. از کسانی که 1,573 آمد منفی است. نتایج در حال انتظار برای دیگر 22.

بازگشایی به جلو می رود

Siskiyou County مقامات مجاز بازگشایی ناخن سالن و به آنها اعلام کرد دستورالعمل برای مکان عبادت چهارشنبه.

دستورالعمل ها را دنبال دولت قوانین جدید برای کلیساها در برخی استان ها, محدود کردن حضور و غیاب به 25 درصد از ساختمان را اشغال و یا هیچ بیش از 100 شرکت کنندگان.

برای کسب اطلاعات بیشتر به https://bit.ly/2zChvSW.

دستورالعمل برای کلیساها در Shasta County موجود در www.shastaready.org.

در ضمن تست های بیشتر برای کارگران ضروری در Siskiyou County شد در دسترس Fairchild مرکز پزشکی شروع روز سه شنبه. تماس 530-841-6287 به برنامه قرار ملاقات.

استفاده از دستمال مرطوب اما نمی خیط و پیت کردن آنها را دولت می گوید

2:30 بعد از ظهر, جمعه, مارس 29

در خبری دیگر ایالت کالیفرنیا آب مدیره درخواست صدور مجدد یک یادآوری به خیط و پیت کردن دستمال یا حوله کاغذی توالت.

در حالی که زیر CDC توصیه های تمیز کردن بخش مهمی از مبارزه با کروناویروس گرگرفتگی دستمال مرطوب — حتی کسانی که با برچسب "flushable," حوله کاغذی و محصولات مشابه پایین توالت را مسدود فاضلاب و علت پشتیبان گیری و مملو اعلام این خبر گفت:. به جای دور انداختن این موارد در سطل زباله.

فاضلاب امکانات درمان در سراسر کشور گزارش جریان فاضلاب مدیریت مسائل در طول COVID-19 stay-در-خانه اعلام این خبر گفت:. دستمال مرطوب علت فاضلاب سیستم پشتیبان گیری.

دیگر Northern California counties

در 3 p. m. روز شنبه, Butte County اعلام کرد آن را تایید چهار مورد از این ویروس است.

پنج شنبه شب Siskiyou County بهداشت عمومی گزارش دیگری مورد تایید شده و Mendocino County گزارش اضافی پنج مورد.

در دور شمال کالیفرنیا در اینجا که در آن COVID-19 مورد در مجموع ایستاده از 3 p. m. روز شنبه:

 • Butte County 44
 • Shasta County 37
 • Glenn County, 14
 • Siskiyou County 7
 • Colusa County 5
 • Lassen, شهرستان, 5
 • Plumas County, 4
 • Tehama County, 4
 • تثلیث شهرستان 1
 • Modoc شهرستان هیچ مورد

شهرستان ساحلی:

 • Humboldt 98
 • Del Norte 44
 • مندوسینو, 30

چه COVID-19 به نظر می رسد مانند در کالیفرنیا

ایالت تعداد کل تایید COVID-19 مورد افزایش یافته و به 103,886 روز پنج شنبه در کالیفرنیا وزارت بهداشت گزارش بعد از ظهر جمعه.

تعداد کل مرگ و میر در سطح ایالت است 4,068.

تعداد مثبت COVID-19 بیماران بیمارستان بود در 3,016.

در اینجا چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

 • سن 0-17: 5,542
 • سنی 18-49: 53,795
 • سن 50-64: 24,617
 • سن 65+: 19,773
 • Unknown/گم شده: 159

مراقبت های بهداشتی کارگران ساخته شده 9,786 کالیفرنیا تایید موارد به گفته مقامات بهداشتی دولت. از این تعداد 57 فوت کرده اند.

ایالات متحده و جهانی مورد اعداد

از 2:15 بعد از ظهر جمعه تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در حدود 1.7 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این تعداد شامل 102,323 افرادی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از ویروس و حدود 400,000 که بهبود از آن است.

در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده بود و در بیش از 5.8 میلیون نفر است.

که در مجموع بیش از 362,700 نفر کشته شده اند و بیش از 2.46 میلیون نفر بهبود یافته اند.

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن