سابق Costco ملک در شمال ردینگ اجتناب از سلب حق اقامه دعوی

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 6:22 PM EDT May 22, 2020واحه جاده سایت که در آن Costco برای سال می خواست

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

واحه جاده سایت که در آن Costco برای سال می خواستم به آن نقل مکان ردینگ فروشگاه اجتناب از سلب حق اقامه دعوی دوباره.

اهل Moroz از sandhya espitia گفت: "همانطور که پیش بینی فروشندگان را به من اطلاع داد آنها با خوشحالی به اعلام آنها در واقع به طور کامل اجرا توافق با وام دهنده خود را."

Moroz که شروع به بازاریابی ملک در پاییز گذشته گفت: توافق رسیده بود هفته گذشته است.

این اولین بار نیست که صاحب دونالد Levenson مواجه سلب حق اقامه دعوی.

در سال 2009 یک توافقی میان Levenson و وام دهنده خود را که ذخیره شمال ردینگ مالکیت از سلب حق اقامه دعوی.

بیشتر: چگونه U-دبستان ارشد مدیسون Friebel رفت و از صفر ارائه می دهد برای امضای قرارداد با ساقی

این زمان در اطراف, در حدود 15 جداگانه بسته شد به طور پیش فرض در هر اطلاع از امانت فروش. در میان آنها 26 هکتار سایت در گوشه شمال شرقی دوقلو نظر بلوار و واحه که در آن Costco تا به حال برنامه ای برای ساخت قبل از رها کردن آنها را در سال 2016 و با تمرکز تلاش خود را برای نقل مکان به جنوب Bonnyview-بین ایالتی 5 تبادل.

این تعادل بدون مزد وام قبل از ملک رفت و به طور پیش فرض $بود 8,449,988.

Moroz همچنان به بازار ملک برای فروش.

در ماه اکتبر Moroz گفت: این خبر بزرگ بود Levenson خریداری اموال اقلیت صاحب که Moroz گفت: یک دلیل بزرگ چرا Levenson هرگز نمی تواند در رسیدن به توافق با Costco و یا سایر خرده فروشان ملی eyeing واحه.

بیشتر: رهبران محلی برای آغاز مذاکرات در مورد نحوه بازگشایی Shasta County اقتصاد

در طول سال نام های دیگر مانند Fred Meyer خارج شده و از بین رفته Gottschalks و Troutman خرده فروشی زنجیره ای شد شایعه به آمدن به واحه.

در ضمن کاستکو قصد دارد برای ساخت در نزدیکی جنوب Bonnyview تبادل آمده قبل از ردینگ برنامه ریزی کمیسیون در هفته آینده است. سپس در مارس 19 ردینگ شورای شهر است که انتظار می رود به در نظر گرفتن این پروژه است.

با توجه به کروناویروس همه گیر و عمومی Costco شرکت و پروژه به نمایندگان اجازه داده نخواهد شد در اتاق تا روز سه شنبه 4 بعد از ظهر جلسه خواهد بود و مجازی.

این بدان معنا نیست که مردم قادر نخواهد بود به صدای سنج ایجاد کردن. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای تماشا و شرکت در دسترس است https://bit.ly/2VPKWbd.

کاستکو فروشگاه جدید خواهد بود 152,000 فوت مربع — حدود 40 درصد بزرگتر از محل فعلی خود و نشستن در گوشه شمال شرقی جنوب Bonnyview جاده و Bechelli لین غرب بزرگراه میان ایالتی 5. فروشگاه نیز از ویژگی های یک ایستگاه گاز با سوخت 20 موقعیت و توانایی گسترش به 30.

بیشتر: ردینگ شورای شهر تصویب $37.5 میلیون و اقتصادی طرح پاسخ

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن