دافی ورزش کوره به بازگشایی برخی از رستوران جولای 1, از جمله یکی از پورت سنت لوسی محل

ناپل | No comments

دافی ورزش کوره اعلام کرد آن آغاز خواهد شد بازگشایی یک تعداد انگشت شماری از مکان های خود را در تاریخ 1 ژوئیه با امید اکثریت رستوران آن خواهد بود و در حال اجرا تا پایان ماه.

با توجه به آزادی مطبوعات به وسیلة برخی از فروشگاه های موجود در فاز اول بازگشایی هستند:

  • Superplay ایالات متحده آمریکا در پورت سنت لوسی
  • مشتری غرب
  • شمال ساحل میامی
  • کیپ کرال و
  • پالم بیچ گاردنز محل PGA بلوار و ایالات متحده 1

فلوریدا, رستوران های زنجیره ای به طور موقت بسته شده و همه از آن مکان در 25 مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ایمنی اضافی اقدامات در حال برقرار یک تماس با ما از گزینه های تک-استفاده از منوهای ظرفیت محدود گسترش صندلی در فضای باز و روزانه نمایش درمانی برای کارکنان.

“ما می خواهیم برای تشکر از تمام کارکنان و مشتریان وفادار خود را برای صبر و فداکاری و حمایت در طول این زمان. ما بسیار هیجان زده برای شروع بازگشایی مکان و نمی توانید صبر کنید برای هر کس خوش آمدید, به Duffy است” گفت: جو Webb رئیس جمهور دافی را در آزادی مطبوعات.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید “درخواست هاردکور,,” گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در [email protected] یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>