Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: روزانه مرگ و میر می تواند ضربه 3,000 در ژوئن 1; کالیفرنیا حرکت به سمت بازگشایی; J. Crew فایل برای ورشکستگی

پرجمعیت ترین کشور وزارت امور خارجه اعلام کرد یک قدم بزرگ به سمت بازگشایی دوشنبه اما دو پیش بینی ها نشان می دهد coronavirus’ مرگ و میر ممکن است همچنان به رشد در یک سرعت سریع.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که تا به حال در برابر فشار برای پیوستن به برخی از همتایان خود در لغو محدودیت گفت: برخی از فروشگاه های خرده فروشی خواهد بود قادر به بازگشت به کسب و کار روز جمعه اگر آنها با شرایط خاص. او همچنین گفت به آرامی قسمت های آسیب دیده از دولت خواهد بود با توجه آزادتر مهار به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

کارشناسان بهداشت عمومی ترس از شل شدن اجتماعی فاصله مقرر ارسال خواهد شد نرخ coronavirus موارد و مرگ و میر تیراندازی به عقب و حتی قبل از کامل اثرات reopenings احساس علائم نقطه در این جهت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره گزارش به بخش خصوصی پیش بینی شده در سراسر کشور تلفات این ویروس می تواند به صعود از این زمان به طور متوسط از 1,750 در روز به 3000 ژوئن 1, با توجه به نیویورک تایمز. علاوه بر این یک مدل اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید تقریبا دو برابر پیش بینی خود را از مرگ کل از 72,000-plus به بیش از 134,000.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

در اینجا مهم ترین تحولات روز شنبه:

 • اطلاعات جدید از درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و بخش خصوصی طرح ریزی یک افزایش مداوم تعداد موارد و مرگ و میر به طور بالقوه رسیدن به حدود 3000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1, با توجه به نیویورک تایمز. کاخ سفید ابراز مخالفت با این گزارش.
 • تعداد COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و لوله ادامه دارد آهسته خود را اما کاهش مداوم در نیویورک دولت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.
 • غذا و داروی آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای تقویت نظارت از آنتی بادی آزمایش نیاز تجاری آزمون سازان برای دیدار با استانداردهای جدید از دقت و ارائه اطلاعات جدید اثبات تست کیفیت.

خبر خوب: یک بیماری همه گیر در میان معلمان و در نهایت گرفتن احترام به آنها سزاوار است. “چگونه بسیاری از معلمان هستند که بیشترین بازدید را در حال حاضر است سمت راست وجود دارد با بهداشت و درمان کارگران گفت:” اموزش Faden, یک استاد اخلاق پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز. در اینجا چند تا از داستان های خود را.

یک سوال شما ممکن است داشته باشد: آیا دولت اوباما ارسال $3.7 میلیون به ووهان آزمایشگاه است ؟ هیچ در اینجا حقایق.

روزانه مرگ و میر می تواند به 3,000 در ژوئن 1, نیویورک تایمز, گزارش

تجزیه و تحلیل داده ها از درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و بخش خصوصی طرح ریزی چشم انداز افزایش مداوم تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر به طور بالقوه رسیدن به حدود 3000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1, با توجه به یک سند داخلی به دست آمده توسط نیویورک تایمز. این پیش بینی مبتنی بر مدل سازی توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هوا در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان ماه از حدود 25,000 موارد در حال حاضر.

این گزارش نشان داد که میزان نتایج آزمون در جورجیا و فلوریدا که هر دو باید بخشی از بازگشایی خود را در اقتصاد کاهش یافته و در دو هفته آخر ماه آوریل است. مقامات بهداشت عمومی می گویند گسترده آزمایش کلیدی برای جلوگیری از موج دیگری از عفونت.

کاخ سفید است که تشویق متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را به سرعت با صدور بیانیه ای به چالش کشیدن این گزارش. این بیانیه می گوید این گزارش شده بود ارائه شده به کروناویروس نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت.

“این داده ها نیست و انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تجزیه و تحلیل” بیانیه ای گفت:. “رئیس جمهور دستورالعمل های مرحله به مرحله برای باز کردن امریکا دوباره در حال علمی رانده رویکرد که بالای بهداشت و کارشناسان بیماری های عفونی در دولت فدرال با موافقت.”

با نفوذ UW مدل ذکر شده توسط کاخ سفید افزایش مرگ و بینی

یک مدل پيشبينی اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید در برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها ممکن است به مرگ به دلیل coronavirus تقریبا دو برابر پیش بینی آن است.

از طریق صبح روز دوشنبه, دانشگاه واشنگتن, موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پیش بینی کرده بود 72,433 مرگ و میر توسط Aug. 4. که تغییر بعد از ظهر دوشنبه زمانی که طرح سر به فلک کشید 134,475 توسط همان تاریخ. این مدل تا به حال هرگز پیش بینی بیش از 93,000, مرگ و میر, اما در حال حاضر تخمین می زند آمریکا برسد 100,000 توسط مارس 21.

این IHME گفت: در آن وب سایت است که این تغییر به یک مدل ترکیبی است که “شامل برآورد COVID-19 کشته و عفونت و همچنین به عنوان ویروسی انتقال در مراحل متعدد.”

موسسه قبلی پیش بینی شده است به عنوان انتقاد بیش از حد خوش بینانه و آن روش سوال شد توسط کسانی که در مدل سازی جامعه است.

کالیفرنیا طول می کشد گام بعدی در بازگشایی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت خواهد وارد مرحله دوم خود چهار مرحله بازگشایی در این هفته زمانی که قیمت برخی از فروشگاه های مجاز به بازگشت به کسب و کار با برخی از تغییرات.

فروشگاه است که می تواند باز جمعه شامل فروشندگان پوشاک و لوازم ورزشی, اسباب بازی کتاب و گل. آنها مورد نیاز خواهد بود برای ارائه منظقه وانت. دفاتر و مراکز بسته باقی خواهد ماند و ناهار خوردن در رستوران و خدمات است که هنوز هم مجاز نیست. جزئیات بیشتر در دستورالعمل خواهد بود پنج شنبه اعلام کرد.

Newsom, اولین فرماندار در کشور به موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش قبلا در برابر فشار برای پیوستن به کشورهای دیگر در بخشی از بازگشایی.

“این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد” Newsom گفت.

FDA جلوتر استاندارد برای تست آنتی بادی

غذا و داروی آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد برای تقویت نظارت از آنتی بادی آزمایش نیاز تجاری آزمون سازان برای دیدار با استانداردهای جدید از دقت و ارائه اطلاعات جدید اثبات کیفیت خود را تست. سیاست جدید است واژگونی آژانس مارس 16 سیاست است که اجازه آزمایش پادتن سازندگان به فروش محصولات خود را بدون عادی مرحله از به اشتراک گذاری داده ها با آژانس به اعتبار آزمون دقت.

آژانس گفت, تجاری, تست سازان خواهد شد و باید 10 روز کسب و کار برای ارائه اطلاعات جدید و به دنبال آژانس اضطراری-استفاده از مجوز. این آژانس همچنین نیاز به آزمون سازان برای دیدار با دقت و یا “حساسيت و ويژگی” استاندارد.

کن Alltucker

مجلس سنا در جلسه; خانه و گرفتن یک پاس در حال حاضر

سنا تشکیل دوشنبه – بیش از یک ماه از اعضا آخرین جمع شده بودند – قبل از اقدام به اجرایی جلسه برای تایید نامزدی رابرت Feitel به عنوان بازرس کل هسته ای کمیسیون تنظیم مقررات. بعد از آن در هفته قوه قضائیه نامزد را در مرکز صحنه. میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., می گوید سناتور ضروری کارگران و از آن زمان برای رفتن به کار می کنند. دموکرات ها خودداری کردند با این استدلال که تشکیل خواهد قرار داده و دیگر کارگران در معرض خطر است. دموکراتیک-چراغ خانه نخواهد بود جلسه این هفته است.

کارل Tobias یک استاد در دانشگاه ریچموند مدرسه از قانون می گوید آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه بسیاری از سناتورها در واقع نشان می دهد.

“با توجه به این واقعیت است که نیمی از سناتورها 65 (یا بزرگتر) آنها ممکن است تمایلی به بازگشت به زمانی که چند اقدامات ایمنی در محل هستند” Tobias گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

مرگ و میر و بستری جدید, موارد, ادامه کاهش در نیویورک

تعداد COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و لوله ادامه دارد آهسته خود را اما کاهش مداوم در نیویورک دولت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:. روز یکشنبه تلفات 226 مشخص شده که کمترین تلفات در چند هفته اما کومو باقی مانده است جدی. “که 226 خانواده” است که با آن مواجه تراژدی, او گفت:. این ویروس تاکنون جان بیش از 19,000 مردم در سراسر دولت است.

“متاسفانه کاهش از کوه است که به عنوان شیب دار به عنوان شیب بود” کومو گفت:, و اضافه کرد که دولت را بازگشایی در مناطق نه همه در یک بار. “اگر ایالت به صبر برای downstate به آماده بود باز آنها در حال رفتن به انتظار مدت زمان طولانی است.”

اکثر آمریکایی ها حمایت از رای گیری از طریق پست در طول همه گیر نظرسنجی جدید نشان می دهد

دو سوم از آمریکایی ها حمایت از رای گیری توسط پست الکترونیکی به عنوان یک جایگزین برای رای گیری در فرد در روز انتخابات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بر اساس یک نظرسنجی جدید از ایالات متحده آمریکا امروز و بازرگانی Suffolk دانشگاه.

اما در حالی که دموکرات ها و مستقل اکثریت رای دهندگان به عقب رأی-با-ایمیل اکثریت رای دهندگان جمهوری خواه مخالف آن. این نظرسنجی در بر داشت 65 درصد از آمریکایی ها حمایت رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک جایگزین بیشتر از 2 به 1 در حاشیه بیش از 32 درصد از آمریکایی ها که در مخالفت با گزینه.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که مردم باز به روش های جایگزین از رای گیری ارائه شده است که آنها امن” به گفته دیوید Paleologos مدیر بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات.

– جوی پادگان

کار از خانه مولد اما تنها با توجه به نظرسنجی جدید

کار از خانه در طول همه گیر دارای تاثیر مثبت بر بهره وری با توجه به 54 درصد از پاسخ دهندگان در یک بررسی اخیر متخصصان سنین 18-74. دلایل ذکر شده شامل زمان ذخیره شده از رفت و آمد حواس او را پرت کمتر از همکاران و کمتر در جلسات. اما کار از خانه نیز همراه با وحشتناک, تنهایی, با توجه به بررسی های که انجام شد توسط YouGov در همکاری با ایالات متحده آمریکا امروز و LinkedIn.

“حتی کسانی که تا به حال مشغول به کار از خانه به طور منظم قبل از COVID شد در درجه اول آن را در انجام به صورت پاره وقت و آماده برای این کار عظیم را یک شبه تغییر” گفت: آنیتا Kamouri از بنیانگذاران lometrics یک محل کار خدمات شرکت در ارواین کالیفرنیا.

– برنت Schrotenboer

هتل انجمن جلوه قوانین جدید برای بازگشت از مهمانان

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط رونمایی از دستورالعمل های ایمنی روز شنبه به استاندارد پاکیزگی در هنگام سفر تبدیل به یک چیز دیگر.

این گزارش به تشریح پایه هتل شیوه ها و روش های, از جمله, اما نه محدود به دست شستن و ضد عفونی کننده دست استفاده از علامت یادآوری کارکنان و مهمانان در مورد چگونه به پوشیدن رسیدگی و دور انداختن ماسک و تشدید تمیز کردن شیوه های آسانسور و بالابر جلو میز بررسی در ایستگاه ها و حمام عمومی.

“این واقعا یک تلاش برای اطمینان حاصل کنید که مهم نیست که اگر شما در حال اقامت در تمدید اقامت هتل اقتصاد و یا شما در حال اقامت در بهترین رفت و آمد مکرر لوکس که وجود خواهد داشت حداقل استانداردهای رایج در سراسر صنعت” تراشه راجرز ارتباط رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

– دیوید الیور

ایتالیا برطرف برخی از جهان ونرخ coronavirus مربوط به محدودیت

بیش از 4 میلیون ایتالیایی بازگشت به کار دوشنبه پس از دو ماه در حاشیه به عنوان کشور 62 میلیون نفر شروع به tenuously از ظهور آن بی سابقه ای مستند.

ساخت و تولید دوباره راه اندازی شود, اگر چه اکثر فروشگاه ها در حال برنامه ریزی برای بسته باقی می ماند برای دو هفته. همه گیر ادعا کرده است زندگی تقریبا 30,000 ایتالیایی ها اما مرگ روزانه عوارض کاهش یافته و در روزهای اخیر.

“من نمی خواهم این پیام را به سراسر آن است که بیش از همه و همه که ما شروع دوباره به عنوان اگر هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است” وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت. “متاسفانه این بیماری همه گیر است که هنوز هم در اینجا آن است که در برخی از راه های کاهش یافته است.”

J. Crew, طلا, بدنسازی قربانی به COVID-19 فایل برای ورشکستگی حفاظت

مد خرده فروش J. Crew شرکت مادر برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت دوشنبه سقوط به حالت بحران با تاثیر از COVID-19 در بالای ناپایدار میزان بدهی از خصوصی-حقوق صاحبان سهام خریداری معامله در سال 2011. همانطور که از دوشنبه, J. Crew, گروه, Inc. تا به حال 181 J. Crew فروشگاه های خرده فروشی 140 Madewell, مکان و 170 کارخانه فروشگاه علاوه بر آن وب سایت است. مقامات شرکت گفت: خرید و فروش آنلاین ادامه خواهد داد با برنامه ای به بازگشایی فروشگاه هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

بیشتر franchised برگزار می گردد طلا بدنسازی که به تازگی بسته 30 شرکت متعلق به مکان دائمی گفت: ورشکستگی آن “هیچ تاثیر بیشتر در زمان عملیات.” نام تجاری نزدیک به 700 مرکز تناسب اندام است.

– Nathan Bomey و برت ملینا

تاخیر در جاده و پل بازسازی ‘بسیار زیادی نگرانی’

Coronavirus همه گیر تا به حال باعث کاهش فاجعه بار در وزارت امور خارجه و حمل و نقل محلی بودجه که مقامات می گویند را تهدید به جاده و ساخت پل به توقف screeching برای سال آینده و نیم. دولت های بزرگ و کوچک در حال به تعویق انداختن پروژه ها به عنوان جاده ها, پل ها و تونل ها همچنان به فرو ریختن. مجموعه ای از گاز و مالیات و عوارض است که سوخت و ساز کاهش یافت به عنوان رانندگان در خانه بمانند. با وجود نرخ بهره پایین تاریخی رای دهندگان و دولت خود را در حال leery استقراض به دلیل عدم اطمینان در مورد بازپرداخت بدهی.

“این یک نگرانی بزرگ گفت:” پاتریک مک کنا مدیر میسوری وزارت حمل و نقل و رئیس جمهور آمریکا Association of State Highway and Transportation Officials. “این است که با فشار دادن فوری موضوع است.”

– بارت یانسن

عفونت کنترل در خانه های سالمندان می تواند پیشتر با وجود همه گیر

دولت فدرال است و با توجه به عقب کنترل عفونت مورد نیاز در ایالات متحده در خانه های سالمندان با وجود تلفات سنگین COVID-19 داشتن در ساکنان و کارگران است.

یک قانون پیشنهادی در سال گذشته توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات خواهد تغییر مقدار زمان عفونت preventionist باید اختصاص به یک مرکز از حداقل بخشی از زمان را “زمان کافی” یک اصطلاح تعریف نشده است که اجازه می دهد تا تسهیلات تصمیم گیری چقدر زمان باید صرف شود. این مقررات هنوز نهایی نشده اما CMS هفته گذشته در دفاع از پیشنهاد خود را.

“آن را می سازد هیچ حس در همه – قبل از همه گیر اما بیشتر از آن در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر” گفت: لیندسی هکلر یک نظارت وکیل در مرکز سالمند قانون و عدالت مدنی خدمات حقوقی آژانس در بوفالو, نیویورک. “آنها باید تقویت این عفونت و کنترل مورد نیاز است.”

– Marisa Kwiatkowski و Tricia L. Nadolny

فروش خانه انتظار می رود به سقوط; قیمت خانه نه خیلی

فروش خانه خواهد شد به احتمال زیاد سقوط در بهار امسال در پی بیماری همه گیر کوروناویروس اما گزاف گویی تا پایان سال آینده با توجه به پیش بینی های جدید از املاک و مستغلات سایت جستجو Zillow. فروش احتمال افت تا 60 درصد به عنوان اقامت در خانه داشتیم و کلی نگرانی در مورد اقتصاد را بخار از آنچه قبلا انتظار می رود به یک قوی بهار خرید و فروش خانه و فصل با توجه به Zillow را اقتصاددانان و تحلیلگران.

اما قیمت ها خواهد شد به احتمال زیاد تجربه بسیار slighter اسلاید و بهبودی. Zillow انتظار قیمت به افت بیش از 3 درصد در پایان این سال و سپس برگردند تا در طول 2021.

– Charisse جونز

دولت reopenings: Arkansas, مونتانا, کانزاس را گام به گام به سوی عادی

دوشنبه آورده سراسیمگی از reopenings در سراسر کشور از جمله مراکز تناسب اندام و داخل سالن و امکانات ورزشی در آرکانزاس و رستوران ها, میله, قمار کارخانه های لبنی و مشروب در مونتانا.

کانزاس آغاز خواهد شد و سه فاز بازگشایی استراتژی پس از پایان آن ایالت اقامت در خانه نظم و کلرادو و مینه سوتا آغاز خواهد شد باز کردن غیر ضروری کسب و کار. پیدا کردن آخرین دولت خود را در اینجا.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • مستقیم صحبت Dr. Anthony Fauci صدای آمریکایی ها می خواهید به شنیدن در حال حاضر. پس او چه کسی است ؟
 • ‘مرگ است که ما greeter’: پزشکان و پرستاران و مبارزه با سلامت روانی در میان مداوم coronavirus بحران است.
 • رفتن به دفتر ؟ کارگران صورت ‘نبرد دشوار و در اینجا به همین دلیل است.
 • در حال فرمانداران’ stay-at-home سفارشات بد برای سلامتی شما ؟ ما در بررسی حقایق است.
 • ردیابی coronavirus: نقشه برداری شیوع دولت توسط دولت است.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • که در آن گوشت و … مرغ: ما باید نگرانی در مورد کمبود گوشت?
 • ‘جلوگیری از تظاهر آزمایش کامل: تست آنتی بادی هنوز به زندگی می کنند تا وعده.
 • واقعیت را بررسی کنید: آیا افراد سیگاری در معرض خطر کمتری برای ابتلا به کروناویروس?
 • آنچه متحده باز هستند و هنگامی که? در اینجا لیست.
 • بدون رابطه جنسی, لطفا, ما در یک بیماری همه گیر: که می توان صمیمی که نباید در حالی که در coronavirus قرنطینه?

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de