برنت چاق شدن: به عنوان شی ء پور در ناپل نظامی موزه به نظر می رسد و برای فضای بیشتر

یک دوچرخه برای حمل و نقل حامل کبوتر در طول جنگ جهانی دوم است.

کنترل پنل از ویتنام دوران Huey هلیکوپتر.

ضد هواپیما تفنگ ساخته شده است که حمل و نقل اداره امنیت مقامات عصبی است.

اینها فقط تعداد کمی از بیش از 14,000 موارد در اختیار ناپل موزه تاریخ نظامی واقع در ناپل فرودگاه پایانه مسافری.

این موزه دارای مستعمراتی اصلی آن 800 فوت مربع اتاق در ترمینال در حال حاضر پر کردن یک اتاق دوم و ریختن به راهرو اتصال دو.

آن را نسبت به یک از 30000 فوت مربع نظامی موزه در کیپ مرجان است که به دنبال یک خانه جدید اما آن را در حال رشد است.

بیشتر از برنت چاق شدن: به چالش کشیدن بار تقاضا پاسخ: از کجا گلف ایستاده ؟

با کمک های مالی هنوز هم در آینده به عنوان خانواده از پیری جانبازان به دنبال یک محل برای مصنوعات آنها دیگر قادر به نگه داشتن این موزه آغاز شده است یک صندوق درایو برای ساخت یک خانه دائمی در ذغال سنگ شهرستان است. “بچه ها و نوههایشان به نظر نمی رسد به می خواهید به نگه داشتن این مسائل گفت:” دیوید Hinds یک سه بار-زخمی کهنه سرباز جنگ ویتنام و رئیس گروه هیئت مدیره.

این موزه که برای پرداخت اجاره بها برای ترمینال فضایی است که پرداخت به اجاره سوله و یک واحد ذخیره سازی برای حفظ آثار از جمله 10 قفسه از لباس آن را ندارد اتاق به نمایش. “ما شده اند گفت: فرودگاه ما را ترک کنند. ما شده ایم بسیار خوش شانس” Hinds گفت.

اقامت در آخرین اخبار از قیمت نفت برنت چاق شدن: Oakes وکلا به عنوان پرسش از آزادی بیان قراردادهای دولتی بوجود می آیند

اما فضای رایگان است بسیار قابل رویت از ناپل فرودگاه مسافربری ترمینال نیست تجربه ترافیک بالا.

و هزینه های جاری از ذخیره سازی است که یک بار در سازمان غیر انتفاعی است که متکی بر کمک های مالی.

در این موزه حدود 12,000 نفر بازدید کننده در سال, بیشتر از پیاده روی از شرکت های اجاره خودرو مستقر در فرودگاه گروه های مدرسه و حتی تورهای اتوبوس از منطقه میامی که آمار ایممکلی کازینو سپس یک طرف و سفر به موزه. “بسیاری از آنها در 70s و 80s. آن را به ارمغان می آورد خاطرات برای آنها” Hinds گفت.

بیشتر برنت چاق شدن: کمیسیون شروع به حک کردن ذغال سنگ سهم از مراقبت در عمل نقد

موزه بسته بود از اواسط ماه مه تا اول ماه ژوئن با توجه به همه گیر. ترافیک پا و کمک های مالی متوقف شد در آینده داد اما این سازمان یک فرصت برای انجام برخی از خانه داری.

“این نوع از یک برکت و رحمت در لباس مبدل. آن را به ما به زمان برای تمیز کردن صفحه نمایش به حالت مستقیم تا بسیاری از مسائل” گفت: Hinds.

هنوز موزه است که به دور از سازمان یافته است. اتاق اصلی راه اندازی شد برای جنگ جهانی دوم خاطرات. به عنوان آیتم های از جنگ های دیگر در آمد آنها اضافه شد و به عنوان نمایش موارد می تواند خریداری شده Hinds توضیح داد.

بنابراین در کنار یک صفحه نمایش از موارد از انقلاب آمریکا شما ممکن است پیدا کردن یک مورد از جنگ کره مصنوعات. “این فقط یک نوع معجونی,” Hinds گفت.

در حالت ایده آل, سفر از طریق موزه خواهد با شروع انقلاب و منجر به افغانستان و درگیری های سال های اخیر است.

یک ساختمان جدید که اجازه می دهد چنین سازماندهی مجدد و برای همه موزه قطعه نشان داده شده در یک بار.

برای مثال غیر کار جنگ جهانی دوم ضد هواپیما تفنگ بود که باید در انبار قرار داده شده پس از TSA گفت: آن را نمی تواند باقی بماند در فرودگاه.

Hinds پیش بینی مشارکت با دیگر گروه ها و افراد می تواند اجازه می دهد برای نمایش آیتم های محلی دست از جمله یک مینی زیردریایی یک جیپ نظامی با نصب مسلسل و حتی مخزن شرمن در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در ذغال سنگ موزه شهرستان.

پیدا کردن یک قطعه از املاک و ساختمان موزه یک تعهد بزرگ به احتمال زیاد هزینه میلیون ها دلار.

این موزه آغاز شده است GoFundMe کمپین همراه با آن دیگر اعانه که شامل عضویت سالانه و برنامه ریزی دادن استراتژی. اطلاعات بیشتر در مورد همه آنها را می توان در موزه های وب سایت www.naplesmuseummilitary.org.

“ما فقط نوع در نظر گرفتن گام های کودک به گسترش” Hinds گفت.

(اتصال با برنت چاق شدن در [email protected] و یا از طریق Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de