ورو بیچ — راننده بی پروا و توپ رو دور از ساحل Vero پلیس قبل از توفنده به یک درخت و مجروح شدن مسافر دوشنبه شب با توجه به استشهاد.

مارک آنتونی Thompson, 19, از Union Grove, آلاباما بود به اتهام رانندگی بی پروا باعث آسیب جدی بدن و تشدید فرار بودند eluding و با آسیب جدی ترک صحنه تصادف با آسیب جدی بدن کودک آزاری و مقاومت بدون خشونت است. او باقی مانده در رودخانه هند زندان شهرستان شنبه در ازای $205,000 وثیقه.

ورو بیچ پلیس متوجه تامپسون سبز لینکلن تا به حال یک سال منقضی شده و برچسب زمانی که او سوار شهرستان. یک افسر کشیده تامپسون در تقاطع 27th خیابان و Potilla خیابان در 8:13 بعد از ظهر پنج شنبه. مرد مسافر پرید بیرون از ماشین و فرار دور در پا و سپس تامپسون سرعت دور با دو دختر در صندلی عقب استشهاد متحده است. سن خود را در دسترس نیست.

پلیس به دنبال لینکلن تا زمانی که آن را به یک درخت سقوط کرد در 2300 جلوگیری از پیروزی بلوار با توجه به استشهاد. تامپسون فرار با پای پیاده تا زمانی که او دستگیر شد و در 2100 جلوگیری از Cordova, خیابان افسران گفت.

یکی از دختران در صندلی عقب بود برای درمان صدمات در کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان.

هیچ اطلاعاتی در دسترس بود روز شنبه در مورد نگهداری از مرد مسافر که او نیز فرار کرد. پلیس گفت که آنها تایید هویت خود را به خاطر او پشت یک کارت شناسایی در ماشین.

بیشتر: ‘شناخته شده عضو باند’ کشته شدند در ضربات پنالتی با معاون پس از ورو بیچ خارج carjacking

بیشتر: فورت پیرس آپارتمان ساکن چاقو کشته شد; پلیس به اتهام اقامت

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با Stancil در 321-987-7179

یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil

برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de