2020 انتخابات: این نامزد در حال اجرا برای دفتر نمایندگی Indian River County

تی سی | No comments

چندین نامزد انتخاب شدند به اتاق جمعه از آنجا که آنها تا به حال هیچ اپوزیسیون توسط مقدماتی مهلت در ظهر. آنها عبارتند از:

  • منشی دادگاه: جف اسمیت
  • ناظر انتخابات: Leslie قو
  • تقویم ملک: Wesley Davis
  • منطقه 1 شهرستان کمیسیون: سوزان Adams
  • آب و خاک منطقه 4: بابی لیندزی Sr.
  • Indian River County, بیمارستان منطقه 1 صندلی: تریسی Zudans
  • Indian River County بیمارستان منطقه 5 صندلی: کارن Deigl
  • Indian River County بیمارستان منطقه صندلی 7: مایکل وایس

در زیر داوطلبانی که واجد شرایط برای اجرا به صورت محلی و ایالتی و فدرال که دفاتر نمایندگی Indian River County, اما در صورت مخالفت.

رای دهندگان باید ثبت نام 20 ژوئیه برای Aug. 18 اولیه انتخابات و توسط Oct. 5 برای انتخابات عمومی. رای دهندگان که درخواست پست الکترونیکی رای گیری باید آنها را دریافت ژوئیه 16 به صورت اولیه و اکتبر. 1 به صورت کلی. رای گیری زودهنگام است Aug. 8-15 اولیه و اکتبر. 19-31 به صورت کلی.

اقامت آگاهانه در مورد گنج ساحل 2020 در انتخابات tcpalm.com/elections.

که در حال اجرا است برای انتخابات

فلوریدا “بسته” مقدماتی معنی ساکنان که در حال ثبت یک حزب سیاسی در مقابل هیچ حزب وابستگی تنها کسانی هستند که می توانند رأی دهند و تنها در حزب خود را نامزد. پس از نامزدهای جمهوریخواه روبرو خواهد شد هر یک از دیگر و دموکراتیک نامزدها روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در هر حزب مربوطه اولیه. سپس هر یک از طرفین برنده یکدیگر روبرو خواهد شد و هر نامزد در حال اجرا بدون وابستگی حزبی (NPA).

مسابقه فقط با یک حزب نامزدهای اولیه خواهد بود تصمیم گرفت در اولیه مگر اینکه یک رواناب مورد نیاز است ،

انتخابات برای قضات مدرسه تابلوهای شهری تابلوهای خاص و ولسوالی ها بگمارند. قضات و مدرسه تخته اولیه رای گیری. ویژه مناطق در کل رای گیری به عنوان شهری تخته. ورو بیچ, Sebastian Fellsmere رنگ ارغوانی روشن و سواحل رودخانه باید یک نامزد مقدماتی دوره از اوت. 20-سپتامبر. 4.

خانه در ایالات متحده منطقه 8

  • لایحه Posey (R) – وقت
  • اسکات Caine (R)
  • جیم کندی (D)

بیشتر: که اسکات کین?

بیشتر: که جیم کندی?

فلوریدا در سنای منطقه 17

  • دبی میفیلد (R) – وقت
  • Scot Fretwell (D)
  • فیلیپ اسنایدر (NPA)

فلوریدا خانه منطقه 54

  • ارین Grall (R) – وقت
  • آلبرت Griffiths (D)

19 مدار قاضی دادگاه گروه 11

  • ویکتوریا گریفین – وقت
  • لو Larsen

بیشتر: 9 قضات منتخب unopposed, 1 چهره چلنجر

کلانتر

  • اریک گل (R)
  • کیت Touchberry (R)
  • چارلز کربی (R)
  • ریچارد Rosell (R)
  • دبورا کونای (NPA)

جمع آوری مالیات

  • کارول اردن (R) – وقت
  • برندا برادلی (R)

بیشتر: کارول ژان اردن برای اولین بار در سال 2008 انتخاب شد

شهرستان کمیسیون منطقه 3

  • تیم Zorc (R) – وقت
  • یوسف Earman (R)

شهرستان کمیسیون منطقه 5

  • باب Auwaerter (R)
  • استفان بویل (R)
  • لورا خزه (R)

بیشتر: باب سولاری بازنشسته پس از دوره سوم

هیئت مدیره مدرسه منطقه 3

  • لورا Zorc – وقت
  • پگی جونز

هیئت مدیره مدرسه منطقه 5

  • برایان پابرهنه
  • آلا Kramer

بیمارستان منطقه صندلی 3

  • باربارا Bodner – وقت
  • جیمز بزرگ

آب و خاک منطقه 2

  • دیوید Gunter – وقت
  • کریستوفر رابرتز

پشه کنترل منطقه 1 صندلی

  • جانیس Broda – وقت
  • جفری Andros
  • کریگ Maccoy

پشه کنترل منطقه صندلی 3

  • باک Vocelle جونیور – وقت
  • متی Erpenbeck
  • Vada Mossavat

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>