2020 انتخابات: این نامزد در حال اجرا برای دفتر نمایندگی Indian River County

چندین نامزد انتخاب شدند به اتاق جمعه از آنجا که آنها تا به حال هیچ اپوزیسیون توسط مقدماتی مهلت در ظهر. آنها عبارتند از:

  • منشی دادگاه: جف اسمیت
  • ناظر انتخابات: Leslie قو
  • تقویم ملک: Wesley Davis
  • منطقه 1 شهرستان کمیسیون: سوزان Adams
  • آب و خاک منطقه 4: بابی لیندزی Sr.
  • Indian River County, بیمارستان منطقه 1 صندلی: تریسی Zudans
  • Indian River County بیمارستان منطقه 5 صندلی: کارن Deigl
  • Indian River County بیمارستان منطقه صندلی 7: مایکل وایس

در زیر داوطلبانی که واجد شرایط برای اجرا به صورت محلی و ایالتی و فدرال که دفاتر نمایندگی Indian River County, اما در صورت مخالفت.

رای دهندگان باید ثبت نام 20 ژوئیه برای Aug. 18 اولیه انتخابات و توسط Oct. 5 برای انتخابات عمومی. رای دهندگان که درخواست پست الکترونیکی رای گیری باید آنها را دریافت ژوئیه 16 به صورت اولیه و اکتبر. 1 به صورت کلی. رای گیری زودهنگام است Aug. 8-15 اولیه و اکتبر. 19-31 به صورت کلی.

اقامت آگاهانه در مورد گنج ساحل 2020 در انتخابات tcpalm.com/elections.

که در حال اجرا است برای انتخابات

فلوریدا “بسته” مقدماتی معنی ساکنان که در حال ثبت یک حزب سیاسی در مقابل هیچ حزب وابستگی تنها کسانی هستند که می توانند رأی دهند و تنها در حزب خود را نامزد. پس از نامزدهای جمهوریخواه روبرو خواهد شد هر یک از دیگر و دموکراتیک نامزدها روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در هر حزب مربوطه اولیه. سپس هر یک از طرفین برنده یکدیگر روبرو خواهد شد و هر نامزد در حال اجرا بدون وابستگی حزبی (NPA).

مسابقه فقط با یک حزب نامزدهای اولیه خواهد بود تصمیم گرفت در اولیه مگر اینکه یک رواناب مورد نیاز است ،

انتخابات برای قضات مدرسه تابلوهای شهری تابلوهای خاص و ولسوالی ها بگمارند. قضات و مدرسه تخته اولیه رای گیری. ویژه مناطق در کل رای گیری به عنوان شهری تخته. ورو بیچ, Sebastian Fellsmere رنگ ارغوانی روشن و سواحل رودخانه باید یک نامزد مقدماتی دوره از اوت. 20-سپتامبر. 4.

خانه در ایالات متحده منطقه 8

  • لایحه Posey (R) – وقت
  • اسکات Caine (R)
  • جیم کندی (D)

بیشتر: که اسکات کین?

بیشتر: که جیم کندی?

فلوریدا در سنای منطقه 17

  • دبی میفیلد (R) – وقت
  • Scot Fretwell (D)
  • فیلیپ اسنایدر (NPA)

فلوریدا خانه منطقه 54

  • ارین Grall (R) – وقت
  • آلبرت Griffiths (D)

19 مدار قاضی دادگاه گروه 11

  • ویکتوریا گریفین – وقت
  • لو Larsen

بیشتر: 9 قضات منتخب unopposed, 1 چهره چلنجر

کلانتر

  • اریک گل (R)
  • کیت Touchberry (R)
  • چارلز کربی (R)
  • ریچارد Rosell (R)
  • دبورا کونای (NPA)

جمع آوری مالیات

  • کارول اردن (R) – وقت
  • برندا برادلی (R)

بیشتر: کارول ژان اردن برای اولین بار در سال 2008 انتخاب شد

شهرستان کمیسیون منطقه 3

  • تیم Zorc (R) – وقت
  • یوسف Earman (R)

شهرستان کمیسیون منطقه 5

  • باب Auwaerter (R)
  • استفان بویل (R)
  • لورا خزه (R)

بیشتر: باب سولاری بازنشسته پس از دوره سوم

هیئت مدیره مدرسه منطقه 3

  • لورا Zorc – وقت
  • پگی جونز

هیئت مدیره مدرسه منطقه 5

  • برایان پابرهنه
  • آلا Kramer

بیمارستان منطقه صندلی 3

  • باربارا Bodner – وقت
  • جیمز بزرگ

آب و خاک منطقه 2

  • دیوید Gunter – وقت
  • کریستوفر رابرتز

پشه کنترل منطقه 1 صندلی

  • جانیس Broda – وقت
  • جفری Andros
  • کریگ Maccoy

پشه کنترل منطقه صندلی 3

  • باک Vocelle جونیور – وقت
  • متی Erpenbeck
  • Vada Mossavat

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de