سرور مخصوص ترید

آیا مردم از سرور تبادل وب مجازی برای بورس کالا و ثبت سفارشات سرور مجازی بورس اولیه عمومی و پاسخ های دریافت شده استفاده کرده اند؟

بله ، صدها نفر از سرورهای تبادل وب مجازی استفاده کرده اند و نتایج بسیار بهتری نسبت به زمانی که از اینترنت معمولی ADSL ، VDSL ، Td-LTE استفاده می کردند ، بدست آوردند.

این مورد تاکنون بارها توسط ما آزمایش شده و سپس به شما کاربران ارائه شده است.

ساعت سرور بورس

آیا امکان اتصال به سرور سهام مجازی سرور مجازی بورس با تلفن همراه وجود دارد؟

بله ، می توانید از نرم افزار Remote Desktop در اندروید یا نرم افزار Remote Desktop در iOS استفاده کنید تا به سرورهای ویژه ویژه متصل شوید.

اتصال به یک سرور داده وب با استفاده از نرم افزار Remote Desktop به راحتی امکان پذیر است ، این نرم افزار در کلیه سیستم عامل ها ، در کلیه نسخه های لینوکس ، تمام نسخه های ویندوز و تمام نسخه های macOS شما سرور مجازی بورس موجود است. شما بورس اوراق بهادار را به سرور ویژه دارید و فرقی نمی کند از کدام سیستم عامل به سرور سهام مجازی وصل شوید.

کدام کارگزاری سرعت بالایی دارد

توجه داشته باشید که سرورهای مجازی Exchange دارای سیستم عامل ویندوز هستند و دقیقاً مانند ویندوز معمولی که در لپ تاپ یا رایانه دارید سرور مجازی بورس ، کار می کنند ، امکان نصب انواع نرم افزارهای مختلف مانند Chrome ، Auto Clicker ، ربات ها می توانید از ثبت سفارش خودکار استفاده کنید ، نرم افزار تحلیل بنیادی و فنی یا نرم افزار مانیتور بازار.

 

آیا امکان خرید سرور سهام برای مدت سرور مجازی بورس زمان کوتاه وجود دارد؟

کاربر گرامی ، از آنجا که راه‌اندازی هر سرور نیاز به تهیه بستر و سخت افزار شبکه لازم دارد ، تهیه این تجهیزات برای ما بسیار طولانی طول می کشد ، بنابراین حداقل زمان ممکن برای خرید سرور سهام 1 ماه و حداکثر 1 است. سال است .

 

بعد از ثبت سفارش چقدر طول می کشد تا بتوانید از سرور مجازی برای بورس و عناوین بورس استفاده کنید؟

نرم افزار سرخطی بورس اندروید

سرورها بعد از پرداخت کمتر از 10 ثانیه سرور مجازی بورس راه اندازی می شوند ، ما سعی کرده ایم اطمینان حاصل کنیم که همه سرورها توسط سیستم به طور خودکار تحویل داده می شوند و موجودی سرور به طور خودکار بررسی و تحویل می شود.

قبل از خرید ، می توانید آخرین زمان به روزرسانی موجودی را به همراه زمان تحویل اعلام شده در بالای لیست برنامه ها مشاهده کنید.

 

تعداد افراد در هر سرور چقدر است؟

در هر سرور ارائه شده توسط شرکت ما برای کار بورس کالا ، فقط یک نفر شما هستید.

شما یک IP اختصاصی برای اتصال دارید سرور مجازی بورس ، اینترنت اختصاصی با پینگ کمتر از 1 میلی ثانیه اینترنت تضمین شده و اختصاصی.

سرور مخصوص ترید

آیا چندین نفر می توانند همزمان به همان سرور وصل شوند؟

خیر متأسفانه به دلیل حفظ کیفیت منابع سرور و پورتهای اختصاصی سرورهای سهام ، یک نفر می تواند به طور همزمان به سرور وصل شود.

با ایجاد چندین کاربر و اتصال چندین نفر به یک سرور ، پورت ، پینگ و سرعت سرورها کاهش می یابد و شما به نتیجه مطلوب نرسیدید ، یعنی برای گرفتن یک هدر.

بنابراین توصیه می شود که به هیچ وجه سرور را با کسی به اشتراک نگذارید سرور مجازی بورس تا نتایج بسیار مطلوب و مناسب تری کسب کنید.

اگر به بیش از 1 سرور احتیاج دارید ، می توانید با ارسال بلیط به بخش فروش ، 15٪ تخفیف برای سرور دوم خود دریافت کنید.

در سرورهای بورس کالا از چه نوع هارد استفاده می شود؟

درایوهای NVMe برای تهیه سرورهای سهام مجازی استفاده می شوند ، درایوهای NVMe ده برابر سریعتر از درایوهای SSD و 100 برابر سریعتر از درایوهای SATA هستند.

هارد دیسک در پردازش اطلاعات و سرعت بازشدن صفحات و نرم افزارها در سرور بسیار به شما کمک می کند ، به همین دلیل ما از بهترین مدل سرور مجازی بورس ممکن هارد دیسک موجود در سرورها برای بورس کالا استفاده کرده ایم.

VPS متاتریدر

برای کار با سرور سهام چه اینترنت لازم است؟

برای کار با سرورهای سهام مجازی ، به یک اتصال سرور مجازی بورس اینترنتی عادی و بدون وقفه نیاز دارید.

در واقع نیازی به داشتن بهترین اینترنت خانگی یا سیم کارت ندارید ، اما اینترنت خانگی با سرعت 100 کیلوبیت در ثانیه نیز برای کار با سرور مجازی مبادله مناسب است.

ADSL اینترنت ، سیم کارت اینترنت اپراتورهای سرور مجازی بورس تلفن همراه ، TD-LTE اینترنت ، WiMAX و VDSL یا FTTH همه با سرور مجازی مبادله کار می کنند و سازگار هستند.