اولین تماس تلفنی همه کاره

اولین تماس تلفنی همه کاره

فراخوان Wi-Fi (تماس Wi-Fi) یک کمک تخیلی و فوق العاده جدید است که Hamrah Aval سرپرست اصلی برای ارائه این پشتیبانی در کشور تحت عنوان “بدبختی” است. با مدیریت بدبختی ، تأییدکنندگان First Portable برای برقراری تماس و برقراری تماس ، مجبور نیستند سیستم همه کاره را تحت پوشش قرار دهند ، اما فقط با ارتباط با سیستم Wi-Fi می توانند صحبت کنند و هیچ دلیل قانع کننده ای برای استفاده از برخی برنامه های دیگر یا برنامه رابط وجود ندارد. . Endorsers می توانند با استفاده از شماره گیری تلفن همراه خود فقط به عنوان مکالمه معمولی تماس برقرار کنند و دریافت کنند.

نقاط مورد علاقه اولین بدبختی قابل حمل

تماس WiFi بدون نیاز به برنامه رابط:

در پی معرفی بدبختی فقط برای تصویب دولت ، تایید کنندگان می توانند با استفاده از شماره گیری تلفن همراه خود (بدون مراجعه به برنامه) معمولاً با آنها تماس بگیرند. همانطور که اتفاق افتاد ، برنامه بدبختی فقط تنظیمات اساسی را برای آغاز کار انجام می دهد ، و پس از آن endorsers فقط به این برنامه اشاره می کنند تا تنظیمات لازم را انجام دهد و هیچ دلیل قانع کننده ای برای استفاده از این برنامه برای برقراری تماس وجود ندارد.

ایجاد و پذیرش تماس با فوکوس با دستگاه های پذیرایی با ضخامت بالا یا ضخامت بالا:

مسئله لرزش دستگاه پذیرش سیستم همه کاره در مناطق با ضخامت بالا یا در داخل ساختارهای خاص حل و فصل خواهد شد.

چه تفاوتی بین بدبختی اصلی تلفن همراه و سایر تنظیمات تماس وب وجود دارد؟

در حالی که سایر تنظیمات مکالمه تلفنی آنلاین ، به عنوان مثال تماسهای تلفنی ، برای برقراری تماس ، نیاز به استفاده از یک برنامه دارد ، Endorsers می توانند از این طریق بدون نیاز به برنامه دیگری از تلفن استفاده کنند و مانند گذشته ، فقط با استفاده از سلول شماره تلفن. تماس بگیرید یا تماس بگیرید از این گذشته ، مدیریت تماس به شما امکان برقراری تماس با سایر سیستمهای تلفنی ، به عنوان مثال ، با هر مدیر همه کاره ، دقیقاً به عنوان خط تلفن در همه کشورها ، برقرار می کند.

هنگام تماس یا هنگام انتقال شارژ همراه اول ، مخاطب تضادی بین تماس از دست رفته و یک تماس معمولی مشاهده نمی کند.

به هیچ وجه مانند سایر وب ، برنامه هایی را که نیاز به طرف مقابل در بحث برای معرفی برنامه دارند ، در نظر نگیرید ، لازم نیست این اداره را اجرا کنید تا از طریق تماس طرف مقابل تماس بگیرید.

چگونه می توان از مدیریت تماس متنوع اولیه استفاده کرد؟

برنامه بدبختی را از Google Play بارگیری کنید

با اطلاعات Wi-Fi یا همه کاره همراه شوید ، برنامه را معرفی کرده و اداره را آغاز کنید

با وای فای در ارتباط باشید و مانند قبل با شماره گیر تلفن همراه تماس برقرار کرده یا تماس بگیرید

برای شروع دولت ، دولت دوره چهارم باید پویا باشد (سیم کارت با USIM پیوند داده شده است)

نزدیکی یک نماد بدبختی در نوار بالای صفحه نمایش تلفن همراه حاکی از آن است که برای استفاده و دستیابی به وای-فای آماده است.

همه تماسها به طور حتم در صورت عدم ارتباط شما با Wi-Fi انجام می شود. در صورت خاموش کردن مورد نظر ، می توانید اتفاقاً با ناتوان کردن بدبختی در تنظیمات آن ، این پیش فرض را تغییر دهید.

در حال حاضر ، دولت بدبختی فقط برای هواداران در کشور قابل دسترسی است.

دیدگاهتان را بنویسید