پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر

دسته‌بندی نشده | No comments

فیزیک سال یازدهم حرف آخر

در واقع ، فیزیک به اندازه سایر دروس در رشته تجربی مهم نیست ، اما این بدان معنا نیست که شما نباید وقت زیادی را برای این دوره صرف کنید ، و بالعکس ، زیرا فیزیک نقطه ضعف اکثر داوطلبان است ، و به طور طبیعی اگر کسی از نقاط ضعف دیگران برای دستیابی به مزیت استفاده کند ، کنکور موفقیت بیشتری خواهد داشت.

ما این موضوع را از طریق تحقیق و داده های آماری مربوط به فیزیک در سال 1997 بررسی کرده ایم.

در سال 1997 ، از 569،984 شرکت کننده در این آزمایش ، فقط 35،000 نفر توانستند به سطح فیزیکی 30٪ یا بیشتر برسند.

به همین ترتیب ، در رشته تجربی ، حدود 30٪ از شرکت کنندگان و گروه ریاضی ، حدود 40٪ از شرکت کنندگان فیزیک را کمتر از صفر و منفی ارزیابی کردند.

اما در اینجا نقاط ضعف همه قابل تشخیص است. در زمینه ریاضیات و آزمایش در سال 1997 ، فقط 2٪ از داوطلبان می توانند 50 امتیاز یا بیشتر در فیزیک کسب کنند. این بدان معناست که اگر بتوانید به نیمی از سوالات فیزیک در کنکور پاسخ دهید ، به یکی از 2٪ شرکت کنندگان برتر در این رشته تبدیل خواهید شد!

اگر واقعاً می خواهید درصد خوبی در فیزیک پیدا کنید ، در اینجا ما به شما نشان می دهیم که چگونه در این دوره به بالاترین درصد برسید و ماده ای را که قبلاً ندیده اید معرفی کنید و می توانید از آن استفاده کنید. به درصد دلخواه برسید.

یازدهم مقدمه فیزیک:

فیزیک پایه یازدهم به سه فصل تقسیم می شود یعنی رشته تجربی و یک کتاب درسی در حدود 100 صفحه و رشته ریاضیات دارای چهار فصل است.لازم به ذکر است که در رشته تجربی موضوع مغناطش و القای الکترومغناطیسی یک فصل است. لی در دو فصل ریاضیات را تدریس می کند. زیرا این فصل برای داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مهندسی برق ، محاسبات ، مهندسی پزشکی و سایر رشته ها را دارند از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

فیزیک کلاس یازدهم همه مربوط به الکتریسیته و مغناطیس است با الکتریسیته ساکن شروع می شود و وارد مدار می شود و با تبدیل انرژی به پایان می رسد. محتوای این فصل در واقع عملی و جالب است ، اما از آنجا که دانش آموزان به درستی یاد نمی گیرند ، لذت و تجربه کافی ندارند.

در ادامه می توانید دینی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

حدود 10 آزمون ورودی فیزیک در پایه 11 وجود دارد ، اما لطفا توجه داشته باشید که آزمونهای این مبحث بسیار سنگین و وقت گیر هستند … به عنوان مثال ، در بحث های مدار ، تعداد ناشناخته ها باید با استفاده از معادله قانون Schaff’s محاسبه شود نوشتن که بسیار وقت گیر نیز هست. به همین دلیل است که اکثر داوطلبان سوالات خوبی را در این زمینه قبول می کنند ، در حالی که فقط افراد دارای رتبه برتر و کسانی که مایل به ورود به دانشگاه های برتر و رشته های برتر هستند ، کوچکترین سوالات را قبول نمی کنند.

در اینجا پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر را در آموزش پیمان کامیار معرفی خواهیم کرد که از طریق این پکیج فیزیک به راحتی می توانید آب بنوشید.

ویژگی های تدریس استاد کامیار در پکیج فیزیک یازدهم :

در یازدهمین پکیج فیزیک استاد کامیار ، از همه فرمولهای بی فایده ای که تاکنون استفاده کرده اید و فقط برای حل یک سری مشکلات استفاده می شود ، خداحافظی کنید. اکنون یک مشکل وجود دارد ، اگر از این فرمول در تدریس استفاده نشود ، چگونه می توان مشکل را حل کرد؟

این منبع الگوی است. الگوها راهی برای حل سریع همه مشکلات در طیف گسترده ای از موضوعات است.

در فیزیک حرف آخر ، حالت نیز نقش دارد ، به عنوان مثال در بحث های مدار ، این معمولاً شدت جریان یا اختلاف پتانسیل ناشناخته است. در فیزیک حرف آخر برای حل این نوع مشکلات لازم نیست معادلات طولانی بنویسید و زمان زیادی را برای حل آنها صرف کنید. مثال دیگر در فصل مغناطیس و القای الکترومغناطیسی ، نیروی دو سیم حامل جریان است که دارای یکی از سنگین ترین و طولانی ترین فرمول ها هستند. خبر خوب این است که داوطلبانی که از اصول فیزیکی حرف آخر استفاده می کنند ، نیازی به این فرمول ندارند و همچنین نیازی به یافتن جهت جریان ، میدان ، سرعت یا نیرو در بحث مطابق قانون دست چپ یا راست ندارند که این امر نیز گیج کننده است. با استفاده از مکعب ، در این مورد دانش کسب خواهید کرد.

چه مضامین در پکیج فیزیکی نامه یازدهم گنجانده شده است؟

نکاتی که شما برای حل تمام مشکلات مربوط به فیزیک پایه یازدهم نیاز دارید در آخرین نامه فیزیک پایه یازدهم است و کاملاً با سایر منابع آموزشی متفاوت است. این بار ، همه مفاهیم به جای آموزش های خسته کننده ، برای شما شهودی هستند. این باعث می شود درک شما از مطالب واقعاً آسان باشد ، و همچنین می تواند خواندن شما را مستقیماً به نیمکره راست مغز شما منتقل کند. مدت زمان در این نیمکره چندین برابر بیشتر از حد طبیعی است.

در این پکیج محتویات هر سه فصل فیزیک تجربی یازدهم و هر چهار فصل فیزیک ریاضی یازدهم در قالب 5 تبلت آموزشی و 15 درس به شما ارائه می شود که این مراحل تقریباً به 19 مورد نیاز دارد ساعت

سوال: آیا 19 ساعت فقط برای آموزش است؟ خیر ، از این 19 ساعت ، حدود 11 ساعت به حل و بررسی آزمون های کتبی و کنکور اختصاص دارد. حتماً تعجب کرده اید! ! ! اما این در واقع است ، دلیل این امر به آموزش بصری و استفاده از الگوها برمی گردد. ما برای هر مشکلی فرمولی آموزش نمی دهیم ، بلکه یک مدل را آموزش می دهیم و همه مشکلات را حل می کنیم.

در ادامه می توانید فروشگاه حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

حرف آخر پکیج یازدهم رشته فیزیک کیست؟

در یازدهمین پکیج نرم افزاری فیزیک ، آموزش از ابتدا آغاز می شود ، به عبارت دیگر ، هم داوطلبانی را که از فیزیک چیزی نمی دانند و هم داوطلبانی را که در فیزیک پایه عمیقی دارند ، در نظر بگیرید. برخلاف داوطلبان قوی ، مشکلات بسیار خوبی (به گفته پروفسور کامیار ، مشکلات جوندار) قابل حل هستند ، در نتیجه تسلط ، ارزش و سرعت آنها افزایش می یابد.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، فیزیک سال یازدهم همه به برق مربوط است ، اما بخشی از فصل قبلی را می توان با حرکت دایره ای ، کار و انرژی ترکیب کرد. بنابراین ، توصیه می شود قبل از ورود به مغناطیس و القا ، مضامین حرکت دورانی و کار و انرژی را در فصل پویایی امتحان کنید.

در آخر ، نحوه برنامه ریزی دوره فیزیک پایه یازدهم:

برای داوطلبان ، منابع خوب هنوز مانند بال است. اما آیا پرواز با یک بال امکان پذیر است؟ البته نه ؛ چون پرواز به دو بال نیاز دارد ، برنامه ریزی خوب به عنوان بال دوم عمل می کند

در حرف آخر و فیزیک یازدهم نیز این مورد در نظر گرفته شده است و ما برای داوطلبان بال ارائه خواهیم داد.

مشاور آخرین جمله اطلاعات شخصی داوطلب را ثبت و بازرسی انجام می دهد ، در صورت وجود عادت های بد و آشنایی با روش های مطالعه این عادت ها ، می تواند آنها را اصلاح کند. سپس ، در قالب آزمایشی که روی یک شخص انجام می شود ، یک برنامه شخصی سازی شده با توجه به شرایط و توانایی وی در اختیار فرد قرار می گیرد.

تفاوت پکیج برنامه درسی فیزیک پایه یازدهم در حرف آخر و سایر منابع آموزشی:

البته منابع آموزشی زیادی در کنکور وجود دارد ، اما تنها موسسه ای که از طریق مدل سازی و شهود فیزیک آموزش می دهد ، سایت حرف آخر است ، این نوع آموزش باعث می شود که مزیت حرف آخر نسبت به سایر منابع آموزشی بهتر باشد. زمان تدریس کوتاه تر ، و همچنین حل بزرگترین کتابخانه امتحان فیزیک در مجموعه و ارائه تست های شبیه ساز کنکور نیز از این مزیت برخوردار است.

چرا پکیج فیزیک آخرین کلمه هنگام انتخاب بهترین رتبه بندی است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است در مورد آن فکر کنید این است که آیا کسی می تواند با یک پکیج فیزیکی نتایج خوبی کسب کند.

در میان پاسخ های شما ، پاسخ مثبت است. در سال 1997 ، از آنجا که فیزیک کنکور 100٪ با پکیج بندی فیزیکی حرف آخر سازگار است ، همه افرادی که از پکیج بندی به درستی و صحیح استفاده می کنند می توانند به درصد بالایی برسند ، زیرا مشابه تمام سوالات قبلی در پکیج بندی فیزیک ، حرف آخر حل شده است. این 100٪ انطباق نامیده می شود.

مدیران ارشد در آخرین نامه سال گذشته می توانند از عرفان شهبازی ، مینا صالحی ، مهراد زارع و دیگران استفاده کنند که از آخرین اصول فیزیکی یک نامه به درصد بسیار خوبی رسیده است.

سروین سلیمان پور (سروین سلیمان پور) رتبه دوم در رشته تجربی ، رتبه 41 از 94 کشور

ادبیات 74٪ ، عربی 90٪ ، دین و زندگی 80٪ ، زبان 68٪ ، ریاضیات 75٪ ، زیست شناسی 83٪ ، فیزیک 93٪ و شیمی 90٪.

من موفقیت امروزم در فیزیک را به دی وی دی استاد کامیار نسبت می دهم. در فیزیک ، حرف آخر مفهوم اصلی شعار نیست.

استاد عزیز فیزیک آقای کامیار: سالهاست که افراد سعی دارند فیزیک را از سیستم فرمول خارج کنند. آنها فقط از روابط اساسی کتاب استفاده کردند و مجموعه ای از مفاهیم ، الگوها و نقشه راه ها را ایجاد کردند. یکی فیزیک نداره ، یکی رو از دست داد ، 93٪ داره.

چرا پکیج بندی فیزیکی نامه یازدهم آماده می شود؟

اگر به دنبال آموزش جدید هستید ، پکیج فیزیکی 11 حرفی حرف آخر شما به عنوان یک داوطلب معدن برای هر انتظاری است که شامل منابع برای آموزش در کوتاه ترین زمان و بهترین روش باشد ، و منابع جامع و کامل. با حذف نیاز به سایر منابع آموزشی و کتاب ها ، پکیج فیزیک نامه یازدهم این امکان را برای شما فراهم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>