ویژگی های یک تخت بیمارستان خوب

دسته‌بندی نشده | No comments

تخت های بیمارستانی برای تأمین ایمنی ، راحتی و تحرک برای طیف گسترده ای از بیماران با شرایط و برنامه های درمانی متفاوت طراحی و ساخته شده اند. در حالی که سازگاری و تطبیق پذیری تخت بیمارستان و دستگاههای ایمنی مرتبط ، این امکان را به افراد مراقبت می دهد تا نیازهای متنوع بیماران خود را برآورده کنند. باید مراقب باشید تا از آموزش های لازم کاربر ، پروتکل های بازرسی ، و بررسی های معمول نگهداری و ایمنی استفاده شود.

آبشارها شایعترین نوع حادثه در ارتباط با تخت بیمارستان است ، اما صدمات فشار و گرفتاری نیز نگرانی های قابل توجهی در زمینه ایمنی است. در این مقاله ، کریستین مونگرین ، دکتر فیزیوتراپی و متخصص تجهیزات پزشکی با دوام ، مروری بر مصدومیت در بستر بیمارستان و ایمنی مناسب ارائه می دهد.

تخت هاي بيمارستان حرفه اي

تخت هاي بيمارستان حرفه اي

کامپوننت های BED بیمارستان و ایمنی – نمای کلی

تختخواب های بیمارستانی رایج ترین نوع تجهیزات پزشکی با دوام است. علیرغم نام آنها ، از بسترهای بیمارستان نیز فراتر از بیمارستان حاد استفاده می شود. یعنی در مراکز توانبخشی ، خانه سالمندان و اقامتگاههای خصوصی. با توجه به استفاده پرکار آنها ، صدمات ناشی از تختهای بیمارستانی نادر نیست. این جراحات ممکن است در شرایطی که بیمار در یک تخت ثابت قرار می گیرد ، در یک تختخواب یا در یک تختخواب منتقل و یا خارج شود ، رخ دهد. در این مقاله ، اصطلاح “بیمار” به شخصی گفته می شود که در یک مرکز مراقبت های بهداشتی یا یک محل اقامت ، مانند خانه شخصی یا خانه سالمندان مراقبت می کند.

 

FDA و HBSW (کارگاه ایمنی تخت بیمارستان) چندین سند آموزنده ارائه داده اند که راهنمایی هایی را برای ایمنی تخت بیمارستان و راهکارهای کاهش خطرات ارائه می دهند. وزارت بهداشت در چندین ایالت تصمیم گرفته است تا این اسناد را در پروتكل خود برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی گنجانید.

ویژگی های ایمنی آناتومی و تخت بیمارستان

ویژگی های قاب تختخواب مانند تنظیم ارتفاع و موقعیت ، کاستورها و ریل های قابل تنظیم در تختخواب بسترهای بیمارستانی را از تخت های استاندارد متمایز می کند. تختخواب های بیمارستانی مدرن طیف وسیعی از ویژگی های ایمنی را در خود جای داده اند که به منظور محافظت در برابر صدمات در اثر افتادن و فشار ، کمک به موقعیت یابی بیمار و تحرک ، و مراقبین هشدار دهنده از یک اختلال احتمالی طراحی شده اند. مزایای این ویژگی های ایمنی فقط با آموزش صحیح مراقبان و تقویت پروتکل های ایمنی قابل تحقق است.

 

در هنگام انتخاب تخت بیمارستان باید قد ، وزن ، توانایی حرکت ، تشخیص و علائم بیماری در نظر گرفته شود. پس از شناسایی تختخوابی که نیازهای آنتروپومتریک و ظرفیت بیمار را برآورده می کند ، ارائه دهندگان از ابزارهای ارزیابی ریسک (مانند ابزار مقیاس سقوط مورس و ابزار ارزیابی ریسک برادن) استفاده می کنند تا مشخص شود آیا بیمار به یک تختخواب تخصصی با ویژگی های ایمنی نیاز دارد تا در جلوگیری از سقوط کمک کند. و یا صدمات فشار.

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>