نحوه نصب سیستم امنیتی سیمی بر روی دوربین مداربسته

نحوه نصب سیستم امنیتی سیمی بر روی دوربین مداربسته
مطالب مرتبط: آموزش غیرحضوری دوربین مداربسته
اگر تصمیم دارید به جای دوربین Wi-Fi از یک سیستم دوربین امنیتی سیمی استفاده کنید ، تنظیمات کمی شلوغ تر است اما در نهایت با سیستم بهتری روبرو خواهید شد. در اینجا نحوه نصب دوربین های امنیتی سیمی آورده شده است.

مرتبط: دوربین های امنیتی کابل در برابر دوربین های Wi-Fi: کدام یک را بخرید؟

برای این راهنما ، ما سیستم EZVIZ 1080p را نصب می کنیم که همراه با یک DVR است که به صورت محلی 24/7 فیلم را ضبط می کند. مهم نیست که شما با کدام سیستم مواجه می شوید ، روش نصب در اصل مشابه است ، شاید با چند تفاوت سیستم محور در اینجا و آنجا

آنچه شما نیاز دارید
برخلاف دوربین Wi-Fi معمولی ، برای نصب سیستم دوربین سیمی به ابزارهای بیشتری احتیاج دارید ، از جمله

کابل اترنت
Baluns (آنالوگ را به دیجیتال تبدیل می کند – در صورت آنالوگ بودن سیستم بسیار توصیه می شود)
مته برقی با بیت های محرک و بیل (و همچنین برخی از مته های معمولی)
کمربند ماهی استیل
نوار نقاب زدن (یا هر نوار برای آن)
مانیتور ، ماوس و صفحه کلید
هنگامی که مراحل نصب را طی می کنید ، ممکن است تصمیم بگیرید که از ابزارهای دیگری استفاده کنید تا بسته به شرایط خاص کارها را کمی راحت تر کنید ، اما موارد ذکر شده در بالا اصول اساسی شما هستند

نحوه تنظیم سیستم های مداربسته کابلی برای دوربین ها
قبل از اینکه وارد نصب سیستمی با دوربین های امنیتی سیمی شوید ، ابتدا باید نحوه اتصال همه چیز را بفهمید.

تقریباً هر سیستم از مجموعه ای از دوربین ها و یک جعبه DVR تشکیل شده است که به عنوان یک رابط کاربر برای مدیریت کل سیستم و همچنین ذخیره تمام فیلم های ضبط شده عمل می کند.

همه دوربین ها مستقیماً با استفاده از کابل BNC برای سیستم های دوربین آنالوگ یا کابل اترنت برای سیستم های دیجیتال به جعبه DVR متصل می شوند. اگر سیستم آنالوگ دارید ، من اکیداً توصیه می کنم از کابل BNC صرف نظر کنید و آداپتورهای ویژه ای به نام بالن را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد از کابل های اترنت استفاده کنید – نصب آنها بسیار آسان تر و به طور کلی مدرن تر هستند.

از آنجا که دوربین ها مستقیماً به جعبه DVR متصل می شوند ، این بدان معناست که اگر در حیاط خانه خود دوربینی نصب کرده اید و جعبه DVR در طبقه بالا در دفتر خانه شما قرار دارد ، برای اتصال آن به جعبه DVR ، باید کابل دوربین را از طریق خانه خود اجرا کنید. بسته به نحوه ساخت خانه شما ، اینکه دقیقاً چگونه می خواهید کابل را اجرا کنید ، می تواند کمی پیچیده شود.

از آنجا ، جعبه DVR به یک پریز برق متصل می شود و سپس یک نمایشگر خارجی را به جعبه DVR متصل می کند تا کل سیستم را کنترل کند ، یک نمایش زنده از همه دوربین ها را مشاهده کند و ضبط های گذشته را مشاهده کند. اکثر سیستم ها با ماوس نیز ارائه می شوند ، اما صفحه کلید نیز توصیه می شود.

مرحله اول: دریابید که دوربینهایتان کجا می خواهید
در خانه من ، بهترین مکان برای نصب دوربین های من دره (منطقه زیر سقف سقف) است ، بنابراین کابل ها می توانند مستقیم از سقف عبور کنند.
در مورد نصب دوربین های امنیتی سیمی ، انتخاب هر مکانی و نصب آنها کافی نیست. شما باید در نظر بگیرید که از لحاظ سهولت نصب (و حتی الامکان نصب دوربین در جایی که می خواهید) بیشترین معنی را می دهد.

به عنوان مثال ، نصب یک دوربین بر روی دیوار خارجی در کنار درب ورودی در گوشه بالا بسیار عالی خواهد بود ، اما باید در نظر بگیرید که چگونه کابل را از دوربین به جعبه DVR هدایت می کنید. این عامل محدود کننده شما هنگام نصب دوربین است.

بنابراین ، به جای نصب آن بر روی دیوار خارجی ، ممکن است آن را روی سقف ایوان جلوی خود نصب کنید. از آنجا می توانید کابل را از طریق اتاق زیر شیروانی کوچک خود در ایوان و سپس تا اتاق زیر شیروانی اصلی هدایت کنید و آن را به هر کجا که بخواهید از آنجا ببرید. بدیهی است که شما بهترین قضاوت را در این مورد خواهید داشت ، اما این چیزی است که باید بخاطر بسپارید.

مرحله دوم: نصب دوربین را آماده کنید
بسته به اینکه دقیقاً دوربین خود را در کجا نصب کرده اید ، ممکن است به ابزارهای مختلفی از آنچه که من استفاده می کنم نیاز داشته باشید. به عنوان مثال ، من فقط چوب ، دیوار خشک و آلومینیوم را سوراخ می کنم ، بنابراین یک مته معمولی و برخی از مته های اساسی به خوبی کار خواهند کرد. با این حال ، اگر مجبور شوید از طریق آجر یا سنگ تراشی دیگر حفاری کنید ، احتمالاً یک مته با چندین مته سنگ تراشی می خواهید.

در هر صورت ، با علامت گذاری در حفره ای که کابل دوربین از آن تغذیه می شود ، و همچنین سوراخ هایی را که پیچ های نصب دوربین در آن قرار دارد ، شروع کنید. برخی از کیت ها با برچسب الگو ارائه می شوند ، که کار را بسیار ساده می کند. اگر دوربین شما با آنها همراه نیست ، دوربین را به دیوار یا سقف جایی که می خواهید نگه دارید و سوراخ ها را با مداد مشخص کنید.

مطالب مرتبط: آموزش حضوری دوربین مداربسته

یک سوراخ و یک مته بردارید و سوراخ های خلبان را در جایی که پیچ های نصب می شود سوراخ کنید. سپس سوراخ بزرگتری را در مرکزی سوراخ کنید که از طریق آن کابل تغذیه می شود. معمولاً برای سوراخ بزرگتر باید از بیل استفاده کنید ، اما ممکن است بتوانید یک مته ساده و به اندازه کافی بزرگ پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید