معرفی انواع فیوز های باسمن

فیوز ها وسیله ای حساس برای جلوگیری از خسارت های ناشی از نوسانات برق هستند.که برند های مختلف مثل فیوز باسمن و فیوز ایتون مشغول به تولید یان فیوز ها هستند.
این وسیله کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف دارند از صنایع ساختمانی گرفته تا صنعت ماشین سازی و حتی برای مصارف کوچک خانگی همگی دارای کاربرد میباشند. و یک اختراع مهم به شمار میروند.
چون مانع از رسیدن آسیب به مدار دستگاه ها میشوند و از خسارات مالی و جانی جلوگیری میکند.

انواع فیوز های که توسط شرکت باسمن تولید میشوند را میخواهیم در این مطلب باهم برسی کنیم و در انتها یک فروشگاه معتبر برای خرید فیوز صنعتی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

انواع فیوز های تولیدی توسط شرکت Bussmann

·         فیوز های استوانه ای باسمن

·         فیوز های کاردی

·         فیوز کف خواب

هر کدام از این فیوز ها به منظور های خاصی تولید شده اند. به عنوان مثال فیوز های استوانه ای که توسط کمپانی دانمارکی باسمن  تولید شده است. در دستگاه های تلویزیون و یا دستگاه های صنعتی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.
 
فیوز های کاردی باسمن مدل های مختلفی دارند. و مصرف صنعتی دارند.
هر کدام از فیوز های نام برده شده دارای یک پایه نیز میباشند. که فیوز رو روی مدار دستگاه نگه میدارد.
فیوز ها دارای جریان های متفاوتی هستند و هنگام خرید فیوز ها باید به آن دقت داشت. چون هر کدام از این فیوز ها برای یک منظور خاص استفاده میشوند.

معرفی چند فروشگاه معتبر برای خرید فیوز باسمن:
یکی از نمایندگی های فیوز باسمن در ایران وبسایت ایران پارسا نوین است. که این محصولات را وارد ایران میکند و از طریق فروشگاه اینترنتی خود به صورت مستیم به دست مصرف کننده و حتی تامین کنندگان دیگر فیوز در ایران میرساند.
فروشگاه بعدی فروشگاه باسمن است. که این فروشگاه نیز بسیار قوی در این حوزه فروش فیوز باسمن کار کرده است.

امیدوارم که از این مطلب که توسط تیم تحقیقاتی سایت خبری آبتین نیوز تهیه شده است لذت برده باشید.