تزریق ژل روش عالی برجسته سازی نواحی مختلف بدن

دسته‌بندی نشده | No comments

تزریق ژل از دسته عمل های زیبایی می باشد که رواج زیادی پیدا کرده است، شما با تزریق ژل می توانید تحول زیادی را در چهره تان ببینید و باعث جوان سازی پوستتان شده و به گذشته ها سفر کنید. هر گونه نقص در صورت و یا اعضای دیگر را می توان با استفاده از فیلر ها رفع نمود، مثلا تزریق فیلر لب، لبان شما را پر و جذاب می کند و با از بین رفتن هر یک از نواقص، اعتماد به نفستان تقویت خواهد شد.

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس؟
خیلی از افراد از آنجا که فرق بین تزریق ژل و بوتاکس را نمی دانند، در انتخاب آنها سردرگم هستند. در واقع ابتدا باید فهمید هر کدام از این روش ها چه هستند! بوتاکس، یک شل کننده عضلات بوده که از سم نوعی باکتری تولید شده است. در واقع تزریق بوتاکس باعث فلج عصب های ناحیه تزریق شده می شود. مثلا اگر به خط میان ابرو ها و یا به پیشانی تزریق شود، شما دیگر با اخم کردن و یا بالا بردن پیشانی خود، خط و چروکی نمی بینید. یکی از تفاوت های هر یک از این تزریق ها در روش کار آن ها است، تزریق ژل باعث افزایش کلاژن سازی آن ناحیه از پوست که دچار شل شدگی و یا چین و چروک شده است می شود. با افزایش سن ساخت کلاژن در بدن کم شده و این موضوع سبب می شود که چین و چروک ها بر اثر گذشت زمان به وجود بیایند، تزریق فیلر این کلاژن ها را در محل دارای خطوط زیاد می کند که به جوان سازی پوستتان کمک شایانی می کند، اما تزریق بوتاکس تنها باعث فلج عصب های آن ناحیه می شود. تزریق ژل باعث حجم دهی شده و می توانید با استفاده از آن، لب ها، گونه ها و اعضای بدنتان را در صورت نیاز حجم بدهید اما بوتاکس حجم دهی ندارد.
عارضه های کدام یک کم تر است؟
عوارض بوتاکس بسیار کم بوده که در واقع موقتی هم می باشد.
⦁ کبودی در محل تزریق
⦁ افتادگی کم در محل تزریق که طی چند روز از بین می رود.
⦁ سردرد
⦁ سوزش و قرمزی
عوارض تزریق فیلر بیشتر از بوتاکس است که برخی از آن ها:
⦁ واکنش آلرژیک
⦁ بی حسی
⦁ سوزش و قرمزی
⦁ کبودی شدید که موقت است.
⦁ بی حسی
⦁ عفونت و…

ماندگاری تزریق بوتاکس بیشتر است یا تزریق ژل؟
بوتاکس بلافاصله بعد از تزریق اثر خود را نشان نمی دهد و نتیجه تزریق بعد از دو هفته نمایان می شود. ماندگاری بوتاکس از ماندگاری تزریق ژل یا فیلر در صورت به روش های نوین بیش تر است چرا که فیلر ها تا یک سال هم دوام می آورند البته برای عضو های مختلف این زمان متفاوت است اما تزریق بوتاکس 3 تا 4 ماه دوام می آورد. هیچ یک از روش های بالا دائمی نیستند و نیاز به ترمیم و تزریق دوباره طی دوره های تعیین شده دارند. هر آنچه باید درباره تزریق فیلر و ژل بدانید را در این لینک ببینید.
مراقبت های بعد از تزریق فیلر
⦁ استفاده کمپرس سرد تا 72 ساعت بعد از تزریق
⦁ خودداری از ماساژ دادن ناحیه تزریق شده به مدت دو هفته
⦁ در صورت خوابیدن سرتان بالاتر از بدنتان باشد.
⦁ در مقابل حرارت خورشید قرار نگیرید.
⦁ از رفتن به سونا و جاهای دارای گرما خودداری کنید.
⦁ به مدت دو روز از حرکات شدید و یا ورزش و … دوری کنید.
⦁ مشروبات الکی و سیگار کشیدن ممنوع.
⦁ تا 24 ساعت بعد از تزریق فیلر استحمام نکنید.
⦁ به مدت 24 ساعت بعد از تزریق از لوازم آرایش استفاده نکنید.

بهترین مارک فیلر
انواع برند های ژل ها عبارت اند از ژوویدرم، رستیلن، بلاترو، هیلافورم، الونس، آرتفیل آلیاکسین، هیابل و گرید ها هستند.
ژوویدرم از اسید هیالورونیک ساخته شده سازنده آن سازنده بوتاکس است.
رستیلن یک ژل زیست تخریب پذیر است
از دیگر ژل ها کلاژن است که از پوست گاو درست شده و کاملا طبیعی است.
رادیس هم یک ژل مصنوعی می باشد که از هیدروکسی آپاتیت ساخته شده است.
استفاده از ژل های طبیعی در اولویت است و هر یک از این ژل ها کار یکسانی را انجام می دهند. اما پزشکی که شما به آن مراجعه می کنید بسیار در زیبایی شما نقش دارد. از ژل های ارزان استفاده نکنید ژل های برند در همه جای جهان گران هستند. حتما به پزشکی که دارای مجوز است مراجعه کنید و توصیه به خانم ها این است که برای تزریق فیلر به کلینیک معتبر مراجعه کنید.
چه کسانی نباید تزریق فیلر را انجام بدهند؟
⦁ افراد با سابقه سکته مغزی
⦁ سابقه لختگی خون
⦁ افراد با سابقه سکته قلبی
⦁ افردی که به علت امراض قلبی از دارو استفاده می کنند.
⦁ افراد دارای بیماری های ضعف خود ایمنی
⦁ افراد مبتلا به دیابت
⦁ افراد دارای اختلالات روانی
به یاد داشته باشید که خیلی از افراد با زیاده روی در تزریق فیلر زیبایی طبیعی خود را از دست می دهند. تزریقات خود را به دست پزشکی بسپارید که شما را از حالت و چهره طبیعی تان خارج نکند و باعث زیبا تر شدن شما بشود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>