بک لینک pbn برای همه مناسب هست یا خیر ؟

دسته‌بندی نشده | No comments

بک لینک و پیوند pbn برای تمامی مطلوب است یا این که خیر ؟
PBN ها منحصر به فرد کلیه نیستند – و مخصوصاً برای افرادی که مخاطرات را نمی فهمند .

البته برای افرادی که‌این فعالیت را انجام می دهند , بک لینک pbn میتواند روشی مضاعف مؤثر برای صعود به صدر باشد و زمان طولانی ماندن در آنجا .

SEO هایی که‌این فعالیت را به خیر انجام می دهند , پاداش v / s خطر PBN ها را می‌دانند و تمام کارایی خویش را برای جبران بعضی از خطرات انجام می دهند . آنان از سایت های وب لاگ سری در اینترنت سایتهایی که قبلاً پیوندهایی دارا هستند استعمال می نمایند , و از‌آنجا که می‌توانند متن‌ها لنگر را مجسم نمایند , به راحتی می توان در جایگاه بندی موتور کاوش برای اصطلاحات یگانه کاوش قرار گرفت .
تاریخچه PBN
PBN ها سوابق جالبی دارا هستند . آن‌ها در سال 2014 بک لینک pbn زمانی که Google فعالانه بعداز یکسری شبکه بلاگ همگانی خارج رفت , مورد دقت ویژه قرار گرفت ( این PBN ها میباشند که هرکسی قادر است از آن پیوند بخرد ) .

هیچوقت از شبکه بلاگ همگانی استعمال نکنید . در صورتی‌که هرکسی و کلیه بتوانند از روش شبکه پیوندی را خریداری نمایند , می توان مطمئن بود که یک روز , از در بین می رود!

چه بازه زمانی از PBN مستعمل است؟
با نگاهی به Google Trends , میبینید که مردمان از سال 2005 آغاز به ( شبکه وب لاگ سری ( کرده اند .

این احتمال موجود است که‌این تکنیک در اوایل آن مورد استعمال بخش اعظمی از سئوها باشد . با این وجود , این روش تقریباً در سال 2010 در انجمن های IM نمایش داده شد .

این دستگاه تا سال 2014 بخار شد و به دلیل جریمه شدن گوگل در شبکه‌های‌اجتماعی , اندکی ازبین رفت . با این وجود , به زودی بعد از آن کماکان به ترقی بخار ادامه یافت چون SEO متوجه شده‌است که جستن یک شبکه بلاگ محرمانه عالی تشکیل‌شده که هیچ پیوندی را نمی فروشد برای Google مضاعف طاقت فرسا خیس است .

هنگامی Google دو PBN شبکه وب لاگ را مجازات کرد
در پایان سال 2014 , گوگل گروه ای از PBN ها را ایندکس کرد و پیرو این روی داد , بخش اعظمی از SEO ها تصمیم گرفتند هیچ زمان از این تکنیک استعمال نکنند .

در باب چگونگی یافتن این شبکه ها گمانه زنی های متعددی موجود است و بیشتر آنان به شبکه هایی اشاره دارا هستند که از محتوای کم کیفیت دوچندان ضعیف به کار گیری کرده اند و از ضوابط واجب برای نگهداری سری PBN پیروی نکرده اند . بک لینک pbn ما میدانیم که‌این شبکه ها پیوندهایی را به عامه مردم می فروختند , به این ترتیب برای Google دوچندان حیاتی بود که تمام تارنما های جانور درین شبکه ها را پیدا نماید .

از سال 2014 , هیچ خبر اساسی در باب Google راجع به شبکه های وب لاگ محرمانه منتشر نشده است . ادله این دستور احتمالاً این است که گوگل کار کشته به یافتن الگوریتمی PBN ها نیست و به آدم نیاز دارااست تا به صورت دستی آنان ‌را بک لینک pbn پیدا و مجازات نماید . گوگل تمامی چیز راجع به اتوماسیون است و بدین ترتیب صرفا یک توشه میتوانند داوری کننده های انسانی را وارد نمایند تا بعضا از تاکتیک های کلاه سیاه را در اختیار گرفتن نمایند .

در سال 2020 , بدین ترتیب چه بسا مهمتر از این است که اطمینان نتیجه ها فرمایید که هنگامی یک مرورگر انسانی به PBN های شما نگاه می نماید , تنها لیستی از وبسایت های دارای اعتبار و جداگانه را بازدید میکنید .

اولیه و مهمتر از کلیه , شما میخواهید از شبکه های بلاگ همگانی استعمال نکنید – این ها شبکه هایی می باشند که وابسته به فرد دیگری است , جایی که می‌توانید یک لینک و پیوند خریداری فرمائید . از‌آنجا‌که این شبکه همگانی است , برای یک کارمند Google معمولی خیس است که بتواند بسته لینک PBN را خریداری نماید , بک لینک pbn بعد از آن برای ردیابی کل شبکه از لینک و پیوند های پشتی استعمال فرمائید . این دقیقاً به عبارتی کاری است که مت کاتس به شبکه همگانی انجام بخشید – Anglo Rank
با دقت به یک زمان بندی به مقدار کافی طولانی , تمامی شبکه های بلاگ همگانی مجازات خواهند شد .
در یک PBN ایده آل , هر دامنه در شبکه از سایر نهفته می شود و با پباده سازی , یک PBN برای هر کسی دامنه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>