بررسی اهمیت یوسی در بازی پابجی و مزایای استفاده از آن

فراهم کردن امکان خرید آی تم های مختلف در بازی  بازی پابجی موبایل دارای یک استور است و در این فروشگاه امک

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1400

فراهم کردن امکان خرید آی تم های مختلف در بازی

 بازی پابجی موبایل دارای یک استور است و در این فروشگاه امکانات و تجهیزات خاصی برای فروش وجود دارد که به کمک پرداخت درون برنامه ای می توان آنها را تهیه کرد. از جمله این امکانات به انواع لباس، پک لباس، انواع اسلحه و مهمات و تجهیزات نظامی اشاره کرد که با خریدار ی آنها بازی شما رنگ و لعاب خواهد گرفت و برهیجان آن خواهد افزود.

شما می توانید برای کاراکتر و یا شخصیت خود در بازی لباسی که دوست دارید را خریداری کنید. با استفاده از یوسی پابجی شما می توانید به اسکین های متنوعی از لباس دسترسی داشته باشید و از آن ها استفاده کنید.

 باز کردن صندوق ها با خرید یوسی

با تهیه و خرید یوسی می توانید صندوق ها را باز کنید و به صورت رندوم و یا تصادفی به جوایز ارزنده ای دریافت کنید. برای آن که بتوانید قدرت صلاح های خود را افزایش دهید نیاز به اسکین دارید که تنها با تهیه و خرید یوسی این فرایند امکان پذیر خواهد بود.

اهمیت یوسی در افزایش سطح بازی

 در بازی پابجی موبایل گرفتن یوسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا شما به واسطه آن ها می‌توانید سطح بازی خود را ارتقا داده و از تجهیزات بهتر و قدرتمند تری برای خود استفاده کنید. بسیاری از بازیکنان در پی این هستند که بتوانند در بازی پابجی موبایل یوسی و یا دلار رایگان بدست بیاورند.

https://rooziato.com/1399307431/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%A8/

 

موارد فوق از مهم ترین موارد در تهیه و خرید یوسی در بازی پابجی بود! از این رو اگر به صورت حرفه ای به دنبال پیشرفت در بازی پابجی هستید می توانید با فعال سازی یوسی به موارد فوق دسترسی داشته باشید.

رقابت های مهیج تری را در پابجی دنبال کنید!

تمامی کانال های یوتیوب و صفحات اجتماعی بازی ‌پابجی ‌موبایل را دنبال کنید. به ویژه در یوتیوب معمولا برای گیمر های بازی پابجی موبایل رقابت هایی به اشتراک گذاشته خواهد شد که اگر بتوانید در آن رقابت‌ها پیروز شوید به عنوان پاداش یوسی رایگان به شما تعلق خواهد گرفت. هر چه بتوانید از مهارت های بیشتری استفاده کنید و با قدرت بیشتری داشته باشید، یوسی های رایگان بیشتری را دریافت می کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که داشتن استراتژی و تاکتیک خاص می تواند در پیروزی شما بسیار موثر باشد.

چگونه یوسی رایگان دریافت کنیم؟

ابتدا عبارت pubskins در گوگل جستجو کنید تا وبسایت مورد نظر برای شما به نمایش در بیاید. سپس شما با استفاده از آدرس جیمیلی که  اکانت پابجی موبایل خود را با آن فعال کرده‌اید توانید یوسی رایگان دریافت کنید. تنها کافیست آدرس جیمیل خود را وارد کرده، سپس متوجه خواهیم شد که تعداد 100 یوسی به شما تعلق گرفته است.

برای این که بتوانید یوسی های بیشتری را به دست آورید به شما یک لینک تعلق خواهد گرفت که اگر بتوانید آن لینک را با دوستان و سایر گیمرهای بازی ‌پابجی ‌موبایل به اشتراک بگذارید، به ازای هر بار استفاده از آن لینک به شما ۵۰ یوسی تعلق خواهد گرفت.