با تهیه و خرید یوسی به چه سلاح هایی می توان در بازی پابجی رسید؟

پابجی که کاملاً با نام PlayerUnknown’s Battlegrounds شناخته می شود، یکی از محبوب ترین بازی های رویال است. شما می توانید این بازی مهیج و اکشن را به صورت جداگانه و تیمی انجام دهید.

مدت زمان زیادی از ساخت و عرضه بازی نمی گذرد اما در مدت زمان کوتاهی توانسته با پلتفرم های مختلف مانند Xbox ، PC و موبایل 400 میلیون کاربر را به خود جلب کند. اگر شما یکی از بازیکنانی هستید که این بازی را با گوشی هوشمند انجام می دهید، خرید پول یوسی در پابجی هیجان و ویژگی های بازی را برای شما دو چندان می کند. در زیر ماهیت این ارز و کاربردهای آن بیشتر توضیح داده شده است.

توانایی خرید اقلام مختلف در بازی را فراهم کنید

همانطور که گفته شد بازی پابجی موبایل، فروشگاه دارد و در این فروشگاه امکانات و تجهیزات ویژه ای برای فروش وجود دارد که با کمک پرداخت درون برنامه ای می توان آنها را تهیه کرد. از جمله این امکانات؛ انواع لباس ها ، بسته های لباس ، انواع سلاح و مهمات و تجهیزات نظامی را ذکر کرد که با خرید آنها بازی شما رنگ و لعاب می خورد و به هیجان آن می افزاید.

از یک جایی به بعد در بازی پابجی رقابت به آن حدی می رسد تنها و تنها تجهیزات و سلاح های متفاوت و مختلف می توانند باعث پیروزی شما در بازی شوند چراکه سایر رقبای شما با قدرت و کیفیت بیشتری به دنبال کسب یوسی بوده اند و پس از به دست آوردن آن از روش های مختلف، خود را به گونه قوی ساخته اند که نمی توان به این سادگی ها با آن ها رو به رو شد.

بخوانید: با استفاده از یوسی به چه مواردی در بازی پابجی می‌توانیم برسیم؟

اما با فعال سازی و خرید یوسی در بازی پابجی به چه ویژگی هایی خواهیم رسید؟ این سوالی است که اکثر گیمر ها از ما می پرسند و می خواهیم در ادامه به این سوال پرتکرار پاسخ دهیم:

 

  1. استفاده از یوسی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به سلاح های جدید و به روزی که در بازی وجود دارد، برسید و با استفاده از آن ها به جنگ با رقبای خود بپردازید.
  2. استفاده از یوسی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سلاح ها و تجهیزاتی که در اختیار دارید را بروزرسانی کنید! برخی از موارد تهیه و خرید سلاح ها نیاز به استفاده از یوسی بسیار بالایی دارد و شما در حال حاضر قادر به استفاده از آن نیستید! در همین خصوص می توانید سلاح و تجهیزات خود را تا جای ممکن قوی کنید.
  3. استفاده از یوسی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید برای شخصیت و کاراکتر خود در مسابقه لباس های مخصوص و متنوع ای را تهیه کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید درخشش بهتری را در بازی کسب کنید. البته فراموش نکنید که لباس ها کمک شایانی به مخفی سازی شما خواهند نمود و بهتر است لباسی متناسب با نوع مرحله داشته باشید.