ایرانسل قصد دارد مصرف اینترنتی شما را از دست ندهد

ایرانسل قصد دارد مصرف اینترنتی شما را از دست ندهد
اپراتور 2 ارتباطات راه دور با هدف کنترل هزینه ، طرح “کنترل مصرف بدون مصرف داده” را راه اندازی کرد تا امکان بسته شدن روباتیک اینترنت پس از اتمام مدت اعتبار یا اعتبار اعتبار بسته های اینترنتی موبایل فراهم شود.

به گفته موسسه مالی “آژانس خبری دانشجویی”؛ در حدود دو هفته گذشته ، اپراتور دوم ارتباط با شکایت مبنی بر عدم اعلام دیگر تسلیم شدن برنامه های خالص ، با بیان روش های اعلام پایان برنامه های اینترنتی ، به این شکایت پاسخ داد.

این موضوع پس از آن مطرح شد که وزیر ارتباطات و معاون انتقاد نظارتی وی از این تکنیک انتقاد کردند و صادق عباسی شاهکووه ، معاون تحقیقات فنی و مالی در سازمان تنظیم مقررات رادیویی ، اظهار داشت: “طبق بررسی های صورت گرفته توسط مشترکان دریافت شده که برنامه های اینترنتی ایرانسل است. در مورد تاریخ قطع و میزان برنامه ها و ضرر مشترکان در این رابطه اعلام نمی شود ، مایل است که در این برنامه مایل باشیم تا مشکل را برای کشف یک راه حل بررسی کنیم ، با این فکر که این روش ضررهای مالی را ایجاد می کند. توصیه های روشن و یکپارچه برای داده های صحیح در پایان برنامه ها ، “گفت.

اما اکنون ، ایرانسل قدم دیگری برداشته و از هدر رفتن غیر عمدی مشترکان از هر راه دیگری جلوگیری کرده است.

با فعال کردن این طرح ، مشترکان پس از اتمام مدت زمان یا میزان اعتبار اعتباری بسته الحاقی اینترنت تلفن همراه خود با استفاده از شماره گیری کد سفارش # سه * 2 * سه * 555 * نمی توانند وارد برنامه مصرف رایگان شوند.

بر این اساس ، دسترسی مشترک به پیشنهادات آماری پس از اتمام مدت زمان اعتبار یا مقدار اعتبار معامله بسته اینترنت متوقف می شود و مشترک دیگر دیگر هزینه های اضافی را برای استفاده از طرح دریافت سستی نمی پردازد.

متوقف کردن بسته و قطع کوتاه اتصال اینترنت از حق دسترسی از طریق پیام کوتاه ممکن است به مشترکان اطلاع داده شود و اگر می خواهد به استفاده از آمار ادامه دهد ، می تواند بدون هیچ مشکلی در خرید یک بزرگنمایی با نام تجاری جدید p.C. یا قرارداد بسته پیشنهادی او را تمدید کنید. مسیری ، از طریق شماره گیری کد سفارش شماره 4 * سه * 555 * و غیرفعال کردن برنامه کنترل آماری کنترل نشده ، از خدمات اینترنت موبایل همراه دوره دوم ، سوم یا چهارم ایرانسل به عنوان مصرف غیرقابل استفاده استفاده کنید.

علاوه بر اتمام حجم برنامه های کاربردی خالص تلفن همراه اینترنت ایرانسل برای مشتریان تلفن همراه 2 ، سوم و چهارم ارائه دهنده خدمات خالص همراه ، می توان از طریق پیام کوتاه در شیفت به مشترک اطلاع داد. به این سازمان مشترکین نیز از طریق پیامک اطلاع داده می شود.

علاوه بر این ، میزان نهایی میزان اعتبار و اعتبار زمان اعتبار برنامه های کاربردی خالص سلول ایرانسل ، از طریق نرم افزار کاربردی “ایرانسل من” می تواند بلافاصله برای مشترکین کارتهای بازی سیم کارت نمره دائم و اعتباری در نظر گرفته شود.

تحقق کمیت زمان و کمیت اعتبار برنامه های اینترنتی سلولی ایرانسل با کمک شماره گیری کد شماره 4 * 1 * 555 * در هر زمان برای مشترکین سیم کارتهای اعتباری دائمی و اعتباری ایرانسل امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید