گرمسیری سیستم انتظار می رود در سر چشمه از اقیانوس اطلس

کیمبرلی میلر پالم بیچ پستمنتشر شده 4:02 PM EDT Jul 27, 2020نهم tropical cyclone 2020 است انتظار می رود به توسع

توسط ABTINNEWS در 7 مرداد 1399

نهم tropical cyclone 2020 است انتظار می رود به توسعه این هفته با آنتیل احساس رسیدن به آن با شب چهارشنبه.

ملی طوفان مرکز پیش بینی هستند و به سازماندهی موج گرمسیری 80 درصد شانس توسعه بیش از پنج روز اول و 70 درصد شانس بیش از 48 ساعت آینده.

اگر سیستم سود طوفان گرمسیری قدرت آن را می توان نام برد Isaias تلفظ ees-ah-EE-ahs.

و از آن خواهد شد یکی دیگر از رکورد شکن را برای یک فصل است که حتی رسیده اقلیمی اوج فعالیت های آن است. رکورد جاری برای اولین به نام من-طوفان ایرنه در اوت. 7 سال 2005 با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

بیشتر: COVID-19: طوفان مدیر هشدار فلوریدا به آماده شدن برای مشغول طوفان, فصل, ویروس

بیشتر: فلوریدا ماهیگیری امروز گزارش: جلبک سارگاسوم ساخت آن را سخت به ماهی دریایی یا در کنار ساحل

یک Isaias شکل گیری قبل از اوت. 1 کراوات را در سال 2005 برای تعدادی از طوفان به نام به فرم در ماه جولای است که به طور معمول یک ماه ساکت تر برای نخستینبار به عنوان صحرای ساکت و خشک کردن بخش های بزرگی از اقیانوس اطلس.

در حال حاضر این ماه Edoaurd, پری, گونزالو و هانا را تشکیل داده اند.

منطقه کم فشار در حال حاضر دوبله سرمایه گذاری 92L خواهد بود تراورس آب است که در حال ضبط گرم برای این زمان از سال گفت: Jeff کارشناسی ارشد آب و هوا زیرزمینی بنیانگذار شرکت در یک ستون او می نویسد: برای ییل آب و هوا اتصالات.

"برخی از اخبار امیدوار کننده است که در طول آن سفر 92L را مجبور به رقابت با هوای خشک از صحرای لایه هوا واقع شده است که در آن غرب" کارشناسی ارشد نوشت. "این هوا خشک خواهد شد و به احتمال زیاد جلوگیری از توسعه به افسردگی گرمسیری تا دوشنبه در اولین."

این موج گرمسیری است که به طور کلی در همان منطقه به عنوان گونزالو بود هفته گذشته است. کوچک گونزالو در نهایت خفه در صحرا گرد و غبار و fizzled اما برایان نورکراس یک هواشناس برای WPLG-تلویزیون کانال 10 در میامی گفت: 92L بزرگتر اختلال از گونزالو و رطوبت.

نورکراس است که با اعتبار صرفه جویی در زندگی خود پیش بینی در طول طوفان اندرو گفت: بیشتر مدل های آب و هوا به نوبه خود 92L به چیزی اما متفاوت در مسیر و شدت.

"حتی اگر اختلال دعوا کردن و خشک به اندازه کافی به توسعه آن را به نگه داشتن انجام است که بخش زیادی از زندگی خود" نورکراس گفت: در وبلاگ خود. "این می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از عدم قطعیت بر روی شدت هوا اما شانس هستند که گرد و غبار را حفظ سیستم از گرفتن وحشتناکی قوی بیش از چند روز آینده."

نام Isaias هرگز شده است با توجه به گرمسیری سیستم در اقیانوس اطلس با توجه به AccuWeather.

آن اضافه شد در سال 2008 زمانی که نام آیک بازنشسته شد. Tropical cyclone نام آنها در 6 سال دوار لیست حذف شده توسط سازمان جهانی هواشناسی اگر یک طوفان است به خصوص مرگبار و یا مخرب.

"آخرین بار این لیست استفاده شد و در سال 2014 فصل تنها در تولید هشت طوفان به نام هرگز رسیدن نهم طوفان نام (من نام) در لیست" با توجه به AccuWeather.

در حالی که ملی مرکز طوفان قرار نیست یک مخروط در سیستم دم تا زمانی که آن را تبدیل به یک افسردگی دوربرد آهنگ مدل بطرف سیستم شمالی به سمت جزایر بادپناه و سپس پورتو ریکو و هیسپانیولا به عنوان مخالف به نگه داشتن آن را در عمق گرمسیری اقیانوس اطلس گفت: Brian McNoldy یک محقق ارشد در دانشگاه میامی Rosenstiel دانشکده علوم دریایی و جوی علم است.

او هشدار میدهد که دوربرد آهنگ مدل نشان می دهد مفید الگوها و روند اما نباید گرفته شده به عنوان یک قطعی پیش بینی شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de