وکلای مدافع برای میهن پرستان جدید انگلستان صاحب رابرت کرافت را فرصتی امروز برای متقاعد کردن یک دادگاه تجدید نظر که چرا یک قاضی آن را درست کردم با ریختن کردن مخفیانه فیلم ضبط شده از او در داخل یک مشتری روز اسپا.

چهارم منطقه, دادگاه تجدید نظر, نشسته در وست پالم بیچ را بشنود شفاهی آغاز و در ساعت 10 صبح به دلیل وضعیت اطراف COVID-19 pandemic, وکلای ظاهر خواهد شد به صورت الکترونیکی با کمتر از 15 دقیقه برای هر طرف.

داستان قبلی: شفاهی منتقل ژوئن

کرافت و حقوقی تیم به دنبال حمایت از قاضی حاکم است که انداخت از نظارت تصویری از رسم های ثبت شده توسط مشتری پلیس در طول دو بازدیدکننده داشته است به ارکیده آسیا اسپا روز در ماه ژانویه 2019.

بیشتر: فلوریدا, قاچاق انسان, حلقه, فحشا در سالنهای ماساژ: داستان کامل

او التماس کرد گناه نیست به دو بزه فحشا جرائم ظ پس از آنکه مقامات در فوریه 2019 نشان داد یک رابطه جنسی-برای-پرداخت کاوشگر که درگیر پلیس در سه شهرستان ضبط ویدئو صدها نفر از متهمان به اعمال جنسی انجام شده در داخل با مجوز چشمه های معدنی روز.

4 دی سی ای نیز خواهد شنیدن شفاهی در دو مربوط به درخواست ثبت شده توسط دولت دادستان است که شامل یک مالک و مدیر ارکیده آسیا که به اتهام جنایت و تقریبا یکسان تصویری سرکوب احکام صادر شده توسط دو Indian River County قضات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de