لیفت و لمینت مژه

لیفت و لمینت مژه

مژه‌ها از اندام‌های ظریف صورت هستند که در زیبایی چشم تاثیر بسزایی دارند. در ادبیات فارسی نیز اشعار بسیار زیبایی در وصف مژگان معشوق سروده شده است. در سالهای اخیر روش‌های بسیاری از جمله لیفت و لمینت مژه برای تقویت و فرم دهی به مژه‌ها بوجود آمده است. اگر شما هم دوست دارید مژه‌هایی خوش فرم و خوش حالت داشته باشید بهتر است با لیفت و لمینت مژه به اندازه کافی آشنا باشید. بطور کلی روش‌های مختلفی برای حالت دادن، بلند کردن و تقویت مژه‌ها وجود دارد مانند کاشت مژه و یا اکستنشن و غیره. ام لیفت و لمینت مژه از شیوه‌های جدید هستند که طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. مهمترین مسأله در روش‌های تقویت مژه زمان ماندگاری آنهاست که می‌توان گفت در لیفت و لمینت مژه نمره قبولی را گرفته است.

لیفت و لمینت مژه چیست؟

لیفت و لمیمت مژه معمولا در کنار هم بکار برده می‌شوند اما در واقع یکی نیستند و هریک تعریف خاص خود را دارند و کاربردهای متفاوت. در واقع لیفت مژه برای فر شدن و حالت دار شدن مژه مناسب است در حالیکه لمینت مژه برای بلندی مژه و ضخامت و پرپشتی آن انجام می‌شود. یکی از شباهت‌های لیفت و لمینت مژه این است که در هر دو روش تاکید بر حفظ فرم طبیعی مژه‌ها و تقویت آنها با مواد طبیعی است.

اگر مژه های شما کوتاه و افتاده است و دوست دارید مژه هایتان پرپشت و در عین حال فر و حالت دار باشند، به شما لیفت مژه را پیشنهاد می کنیم. در این روش برای حالت دادن مژه و فر کردن آن عموما از مواد گیاهی و کراتین استفاده می شود. نکته مهم اینجاست که استفاده از این مواد جایگزین بهتری نسبت به فر مژه و اکستنشن مژه است. ماندگاری لیفت مژه بین ۲ تا ۳ ماه است و بدون آسیب رساندن به مژه های طبیعی فرد انجام می‌شود.

اما اگر قصد دارید صرفا ضخامت مژه های شما بیشتر شود و مژه های بلندتری داشته باشید و از لمینت مژه استفاده کنید. در لمینت مژه از سرم مخصوص و رنگ و کراتین استفاده می شود و دوام آن بین ۳ هفته تا حداکثر ۲ ماه خواهد بود. مهمترین کار در لمینت مژه اشباع کراتین مژه است و لمینت مژه روش طبیعی برای تقویت مژه است. پیشنهاد ما در مرکز مهری ماه استفاده از هر دو روش یعنی لمینت و لیفت مژه به صورت ترکیبی است. نکته مهم این است که ابتدا باید لیفت مژه بر روی مژه های شما انجام شود و بعد از فاصله زمانی حداقل ۲ روز اقدام به لمینت مژه نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید