در بین تکنیک های اصلاح مو ، استراتژی وجود دارد که دارای نکات برجسته جذاب و به تدریج به نسبت هزینه و سادگی کار نسبت به استراتژی های مختلف بسیار عالی است. این روش شناسی به عنوان پروتز مو شناخته می شود که نقاط مورد علاقه خود را دارد. پروتز مو یک روش نیمه ماندگار برای کاشت مو است.

استراتژی های رفع بسیاری برای افراد مختلف وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. به عنوان مثال ، روشها ، کاشت مو می تواند گزاف ، مشکل ساز و خسته کننده باشد. بدیهی است که روشهای استثنایی ساده و گذرا وجود دارد ، برای مثال ، استفاده از کلاه گیس. در هر حال ، در عین حال ، روش دیگری وجود دارد که نکات برجسته جالبی دارد و به اندازه هزینه و سادگی فعالیت نسبت به استراتژی های مختلف به تدریج کامل است. این استراتژی به پروتز مو معروف است که ترجیحات خاص خود را دارد. پروتز مو یک استراتژی نیمه ماندگار برای کاشت مو است.

مزایای موهای مصنوعی

* پروتز مو می تواند برای افراد دارای بی مو و طاسی مناسب انتخاب مناسبی باشد.

* نتیجه ای که از تکنیک پروتز می گیرید سریع است.

* پروتز مو بسیار ارزان تر از کاشت مو است.

* پروتزهای مو علیرغم اینکه ماندگار نیستند اما می توانند تقریباً تقریباً مدتی استفاده شوند.

* پروتزها به افراد این امکان را می دهند که کلیه تمرینات روزانه خود را به طور مؤثر و آزادانه انجام دهند ، مثلاً کار کردن ، شنا ، شستشو ، دوز و غیره.

* پروتز مو مجموعه ای از تکنیک های غیر مراقبتی و غیر آزار دهنده است. پروتز مو

* پروتز مو در هر جایی از سر یا فقط در یک هدف از سر تنظیم می شود همانطور که در مورد نیازهای مشتری مشخص شده است.

* از نانومواد هنگام ساخت پروتز استفاده می شود ، که میکروارگانیسم ها و ارگانیسم ها را از جمع شدن روی پوست سر باز نمی دارد.

* پروتز به گونه ای انجام می شود که مو طبیعی به نظر برسد.

* ضخامت مو و اندازه گیری مو در پروتز قابل رفع است و افراد می توانند هر تعداد رشته مو را که برای مناطق تحت تأثیر مورد نیاز است تقاضا کنند.

* پروتز می تواند نقاشی ، جوجه کشی و کار کند.

پروتزهای مو ، پروتزهای مو ، مزایای پروتزهای مو

پروتز را به سر وصل کنید

موثرترین روش برای ارتباط پروتز به سر است

از سیمان های منحصر به فرد رشد یافته و طبیعی در خانه استفاده کنید

تارها

دسته (که در آن پروتز با یک دسته به مو وصل شده و باید با رشد مو ثابت باشد).

تقابل پروتز مو و کلاه گیس

1-در کلاه گیس پلاستیکی Ilf استفاده می شود ، اما در اصلاح مو و پروتز مو ، کلیه موها 100٪ منظم هستند.

2-در کلاه گیس ها ، موها به شکلی مرسوم توسط یک دستگاه ساخته شده اند که حالت یک عروسک را به خود می گیرد ، اما در بازسازی موها ، کاملاً منظم و مانند موهای انسان بافته می شود.

3-بر خلاف کلاه گیس ، بازسازی مو می تواند رنگ ، ژل ، تافت ، سشوار و … را انجام دهد و انجام تمرینات ورزشی ، استخر ، سونا ، دوش و غیره ، برای مو درمانی شما نخواهد بود.

4-کلاه گیس باید از 2 به 3 ماه تغییر یابد ، اما وجود مفید در بازسازی مو 2 سال است و در صورت تماشای آماده سازی اساسی ، بیش از 2 سال به طول می انجامد.

5 – در پروتز مو ، ظرفیت رفع مسافت طولانی به صورت هفتگی در هفته و ماه به ماه مشخص می شود که فرد می تواند در تمام مدت از آن استفاده کند ، در صورتی که وسواس کلاه گیس حدود 5 ساعت باشد و بعد از آن نیز وجود دارد. مسائل مربوط به پوست سر. .

6-مهمترین وجه تمایز در بازسازی مو با کلاه گیس این است که در اصلاح مو برای مردان ، از موی مردانه استفاده می شود و برای خانم ها ، از بانک مو خانم ها استفاده می شود ، در حالی که در کلاه گیس ها ، چیزی از این دست غیرقابل تصور است.

نظر شما در مورد افزایش قد چیست؟

سبک خود را از حافظه اخیر بسیار عالی تر کنید

پروتزهای مو ، پروتزهای مو ، مزایای پروتزهای مو

پروتز مو

ناراحتی ها و موارد منع مصرف پروتز مو

1. افرادی که به پروتز مو حساس هستند ، نباید علیرغم اینکه این مسئله در بسیاری از افراد بسیار شایع است با توجه به اینکه نانوذرات در بیشتر مواقع باعث ایجاد حساسیت و حساسیت نمی شوند ، مجبور به پیوند مو نیستند.

2-اگر نتیجه تکنیک پروتز مو قابل لمس نیست ، این استراتژی کاملاً برگشت پذیر است.

بازسازی مو با استفاده از پروتز مو

بازسازی مو باید به دو روش مختلف با استفاده از پروتز مو امکان پذیر باشد.

تعمیر ثابت: افرادی که از Fixed Fixed استفاده می کنند می توانند 24 ساعت پس از رفع موهای زائد از بین بروند و به استخر بیایند تا طیف گسترده ای از ورزش های ورزشی را بدون اینکه در جهت انحراف انجام دهند انجام دهند.

در وسواس ثابت ، برای افراد دارای پوست نرم و صاف ، هر هفته یک بار پروتز از سر بیرون می آید و در پی کاشت سیمان بر روی سر ثابت می شود.

افرادی که پوست خشک دارند ، باید مانند ساعت کار این کار را انجام دهند.

وسواس مختصر: بعضی از افراد فقط باید در طول روز از پروتز مو استفاده کنند. ما برای این افراد وسواس مداوم را پیشنهاد می کنیم.

وسواس مختصر

منبع